Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Diablo 4 beta - maksymalny poziom postaci

Ile punktów doświadczenia możesz zdobyć.

Diablo 4 umożliwia rozwój postaci wydając punkty doświadczenia na wybrane umiejętności aktywne i pasywne. W ten sposób znacząco poprawiasz swoją efektywność w walce. Dalszy rozwój postaci prowadzi do opanowania mistrzostwa na poziomie 50. Tu znajdziesz szczegółowe informacje dotyczące zdobywania i limitu poziomów doświadczenia.

W wersji beta maksymalny poziom jaki możesz zdobyć, to 25. Od tego momentu przestaniesz zdobywać doświadczenie, ale nadal możesz kontynuować rozgrywkę i eksperymentować z przydziałem punktów poznając nowe umiejętności i konstruując coraz to lepsze buildy. Aktualny poziom sprawdzisz zerkając na żółty pasek w dolnej części ekranu, nad panelem umiejętności.

W finalnej wersji gry rozwój postaci ma zakończyć się dopiero na setnym poziomie doświadczenia, choć nie wiadomo jak będzie on wyglądał po osiągnięciu Mistrzostwa na 50 poziomie. Od tego momentu będziesz mógł kontynuować grę zwiększając poziom wyzwania, zmieniając rangę świata na Koszmar, czyli trzeci z czterech poziomów trudności. Dokonasz zmiany z poziomu menu wyboru postaci.

Kolejne poziomy zdobywasz wraz z punktami doświadczenia. Te najszybciej wygenerujesz poprzez wykonywanie zadań głównych i pobocznych, ale pasek doświadczenia rośnie także za każdego pokonanego wroga, w tym szczególnie obalając silnych przeciwników (czempionów) i bossów.

Co kilka poziomów czekają na ciebie specjalne nagrody i nowe elementy do odblokowania, jak choćby pasek umiejetności dostępny od poziomu siódmego. Podobnie ma się sprawa z poziomem trudności, dostępem do wybranych lokacji czy podjęciem się niektórych aktywności lub zadań pobocznych.

Następnie: Diablo 4 - śmierć, odrodzenie, konsekwencje

Spis treści: Diablo 4 - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Diablo 4 - zamiana używanej broni w walce

O autorze

Patrick Homa

Autor

Komentarze