Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Detektywistyczna opowieść Her Story ukaże się 24 czerwca

Nietypowa, niezależna gra.

Niezależna produkcja Her Story ukaże się 24 czerwca tego roku, na komputerach PC (Windows i Mac) oraz urządzeniach mobilnych Apple.

W roli głównej Viva Seifert

Zadaniem graczy jest wyjaśnienie tajemnicy zaginięcia męża pewnej kobiety. Tytuł oddaje do naszej dyspozycji nietypowe narzędzia - dostęp do fikcyjnej bazy danych policji oraz nagrań z rozmów z prawdziwą aktorką.

Rozgrywka sprowadza się do wpisywania zapytań w policyjnym terminalu i wyszukiwaniu wskazówek w zgromadzonych przez lata materiałach ze śledztwa. Odkrywamy nie tylko los mężczyzny, ale także własną rolę w sprawie.

Za prace odpowiada scenarzysta i projektant Silent Hill: Origins oraz Silent Hill: Shattered Memories - Sam Barlow.

„Jeśli potraficie korzystać z Google, to poradzicie sobie z Her Story” - zapewniał w styczniu deweloper. „Mechanika szukania klipów filmowych w bazie danych jest tak prosta, że nikomu nie sprawi trudności. Ale to także mechanika, która szybko pokaże swoją głębię i złożoność.”

„Chwilami ma się wrażenie prowadzenia autentycznego dialogu z kobietą i jej opowieścią. To unikatowy sposób na rozgrywkę i coś, co można zrealizować tylko w interaktywny sposób.”

Masz wolną chwilkę? Zobacz także:

O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze