Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Scenarzysta Silent Hill: Shattered Memories pracuje nad grą Her Story

Nieliniowa opowieść fabularna.

Scenarzysta i projektant Silent Hill: Origins i Silent Hill: Shattered Memories - Sam Barlow - pracuje nad własną grą niezależną, zatytułowaną Her Story.

Zadaniem graczy będzie wyjaśnienie tajemnicy zaginięcia męża pewnej kobiety, a tytuł odda do naszej dyspozycji nietypowe narzędzia - dostęp do fikcyjnej bazy danych policji oraz nagrań z rozmów z prawdziwą aktorką. Rozgrywka sprowadzi się do wpisywania zapytań w policyjnym terminalu.

„Jeśli potraficie korzystać z Google, to poradzicie sobie z Her Story” - zapewnia Barlow. „Mechanika szukania klipów filmowych w bazie danych jest tak prosta, że nikomu nie sprawi trudności. Ale to także mechanika, która szybko pokaże swoją głębię i złożoność.”

„Chwilami ma się wrażenie prowadzenia autentycznego dialogu z kobietą i jej opowieścią. To unikatowy sposób na interakcję i coś, co można zrealizować tylko w interaktywny sposób.”

Her Story ukaże się na początku tego roku, na PC, Maca i iOS. Produkcję można wesprzeć głosami na Steam Greenlight.

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami.

O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze