Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Detektyw, sezon 4 - kiedy premiera, gdzie oglądać

Flagowy kryminał HBO powraca.

Jeden z głośniejszych seriali kryminalnych ostatniej dekady powraca. Na czwarty sezon „True Detective” musieliśmy czekać aż 5 lat. W tym miejscu znajdziesz wszystkie informacje o premierze serialu „Detektyw: Kraina Nocy”.


Serial „Detektyw” to zapoczątkowana w 2014 kryminalna antologia. Każdy z sezonów dotyczy innej sprawy kryminalnej, a także rozgrywa się w innej części Ameryki. Co sezon zmienia się też obsada. W głównych rolach mogliśmy zobaczyć takie gwiazdy, jak Matthew McConaughey, Woody Harrelson, Colin Farrell czy Mahershala Ali.

Nie inaczej jest w przypadku 4. sezonu, okraszonego podtytułem „Kraina Nocy”. W roli głównej zobaczymy Jodie Foster. Wciela się ona w postać detektyw Liz Danvers, której zadaniem jest rozwiązanie zagadki śmierci ośmiu badaczy na stacji polarnej w fikcyjnym miasteczku Ennis na Alasce.

W serialu występuje również pięściarka Kali Reis. Wciela się ona w rolę partnerującej detektyw Danvers policjantki Evangeline Navarro. W obsadzie znaleźli się również Christopher Eccleston, Fiona Shaw, Finn Bennet i John Hawkes. Showrunnerką serialu jest Issa López, odpowiedzialna również za scenariusz i reżyserię. To pierwszy sezon bez kreatywnego udziału showrunnera poprzednich części „Detektywa”, Nica Pizzolatto.

Polska premiera pierwszego odcinka „Krainy Nocy” w serwisie HBO Max została zaplanowana na 15 stycznia 2024 roku. Sezon liczyć będzie 6 odcinków, ukazujących się co tydzień.

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

W tym artykule
Oczekiwanie na obraz okładki

True Detective

TV show

Powiązane tematy
O autorze

Michał Angutek

Współpracownik

Komentarze