Skip to main content

Demon's Souls - Święty Urban: gdzie odnaleźć, zaawansowane cuda

Gdzie przebywa postać, która może nas nauczyć najlepszych cudów.

Święty Urban to osoba w Demon's Souls, która może uzupełnić szeregi postaci w Spójni, o ile go uwolnisz. A warto to zrobić, gdyż dzięki niemu możesz nauczyć się zaawansowanych cudów, a także można u niego dostroić kapłańskie „zaklęcia”.

Świętego Urbana odnajdziesz w lokacji o nazwie: Ścieżka rytualna w regionie: Świątynia Burz. Na stronie Demon's Souls - Ścieżka rytualna (4-2) - patrz punkt: 5. - dokładnie wskazaliśmy komnatę (1), w której znajduje się przejście do pomieszczenia, w którym uwięziony jest Święty Urban.

W komnacie (1) spotkasz Łatę Hienę (Patchesa). Tak jak i przy poprzednim spotkaniu, tak i tym razem, oszuka cię, spychając w dół. Jeśli nie będzie go w tym miejscu, bo na przykład wcześniej go zabiłeś, nie przejmuj się tym i zeskocz w przepaść (2).

Na dole zaatakuje cię czerwony fantom. Pokonaj go, a następnie podejdź do Świętego Urbana (3) i porozmawiaj z nim. Potem podejdź do drzwi (4), otwórz je i wejdź po schodach na górę, gdzie otworzysz kamienne wrota i wydostaniesz się z tego miejsca.

Kiedy wrócisz do Spójni, Święty Urban już tam będzie.

Umbasa!

Następnie: Demon's Souls - Biorr: towarzysz, klucz do więzienia, gdzie znaleźć

Spis treści: Demon's Souls - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Demon's Souls - Yurt, Górna Latria: czy uwolnić z klatki

Zobacz także