Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Definitely Not Fried Chicken - trzygwiazdkowe narkotyki i posiłki

Lepsza jakość to większy zysk.

W Definitely Not Fried Chicken zajmujesz się przygotowaniem i sprzedażą posiłków jak i narkotyków. W tym miejscu dowiesz się, jak przygotować produkty trzygwiazdkowe, oznaczające najwyższą jakość. Pozwoli to znacząco zwiększyć przychody.


Na tej stronie:


Gwiazdki dania

Aby tworzyć trzygwiazdkowe posiłki, sprawdź, przy których urządzeniach widoczna jest tylko jedna. W przypadku sklepu z pączkami, winna jest szafa na ciasto. Ze złego ciasta nie uzyskasz dobrych pączków żadnego typu. W tym przypadku potrzebujesz wilgoci.

Urządzenia o efekcie obszarowym znajdziesz w zakładce AOE Emitters (1) w trybie budowy. Pozwalają one wpływać na temperaturę, naświetlenie czy wilgotność. Przywróć świeżość pączkom, budując obok lodówki Small Humidifier (2).

Nawilżacz nie będzie funkcjonował poprawnie. Kliknij na niego, by za pomocą suwaka (3) zmniejszyć moc urządzenia. Naciśnij przycisk Overlays (4) i wybierz Humidity (5), aby sprawdzić, na jakich polach i z jaką mocą działa nawilżacz.

Gdy klikniesz na wybrane urządzenie i najedziesz na ikonę gwiazdek, ujrzysz wymagania dla danego etapu produkcji obejmującej zaznaczone urządzenie. Na poniższym przykładzie, jest to dokładnie trzeci stopień temperatury przy hodowli kurczaków.


Eksplodujący grill

Gdy mowa o efektach obszarowych, zwróć szczególną uwagę na grill w Chicken Shop (6) (trzeci poziom licencji) służący do przygotowania burgerów. Wymaga on jednego poziomu temperatury, by utrzymać stabilność. W przeciwnym razie zobaczysz licznik (7), wskazujący czas do eksplozji.

Podnieś grill i schowaj do ekwipunku, bądź zatrzymaj czas, aby nie doprowadzić do pożaru, jeśli nie przygotowałeś odpowiednich warunków termicznych.


Gwiazdki narkotyków

Poprawa jakości w przypadku narkotyków wygląda tak samo, jak w przypadku pożywienia. Tutaj musisz zwykle zadbać o więcej niż jeden warunek, np. temperaturę oraz naświetlenie na właściwym poziomie.

Podstawowa marihuana wymaga jedynie naświetlenia, które możesz ułożyć po przekątnych w odległości dwóch pól, by zapewnić odpowiednio dużo światła. Produkt końcowy, zapakowany w karton, możesz przechowywać w dowolnych warunkach.

Konopie najwyższej jakości - amazońskie - wymagają światła, temperatury i wilgotności na każdym etapie produkcji - urządzenia do przetwarzania narkotyku (8) także muszą znajdować się w idealnych warunkach.


Toksyczne opary

Zwróć uwagę, że produkcja metamfetaminy nie dość, że wymaga odpowiedniej wilgotności na pierwszym etapie produkcji, to generuje toksyczne opary (9) w pobliżu laboratorium.

Stąd, przy produkcji tego specyfiku musisz wyposażyć pracowników w Respiratory (nakrycie głowy, dostępne do odblokowania na Uniwersytecie) albo umieścić w pomieszczeniu w pochłaniacze gazu (Detoxifier). Bez odpowiedniej ochrony, pracownicy zaczną chorować.

Spis treści: Definitely Not Fried Chicken - poradnik i najlepsze porady

Poprzednio: Definitely Not Fried Chicken - pieniądze: jak zarabiać, sprzedaż towarów

Tagi
O autorze

Patrick Homa

Autor

Komentarze