Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Death Stranding - umierający co 21 minut Heartman w nowym zwiastunie

Nietypowy towarzysz Sama.

Sony opublikowało nowy zwiastun Death Stranding. Nagranie, które początkowo prezentowane było wyłącznie uczestnikom ubiegłotygodniowych targów Comic-Con w San Diego, przedstawia niejakiego Heartmana.

Postać jest jednym z sojuszników głównego bohatera, czyli Sama Bridgesa. Cierpi jednak na nietypową przypadłość - co 21 minut serce mężczyzny przestaje bić, prowadząc do zgonu. Po trzech minutach jest ożywiany zamontowanym na piersi defibrylatorem.

W sumie w ciągu doby Heartman umiera 60 razy dziennie, a w stanie śmierci - przebywając po tak zwanej „drugiej stronie” - stara się odnaleźć zmarłych członków swojej rodziny. Okresy życia spędza zaś na czytaniu książek, słuchaniu muzyki i oglądaniu filmów.

Z informacji ujawnionych przez zespół Hideo Kojimy wynika, że mężczyzna próbuje też pomóc w odkryciu tajemnic tytułowego zjawiska. Wizerunku postaci użycza Nicolas Winding Refn - duński reżyser odpowiedzialny między innymi za powstanie filmu „Drive”.

Heartman pomoże głównemu bohaterowi, Samowi

Zobacz: Death Stranding - premiera i najważniejsze informacje

Death Stranding zadebiutuje 8 listopada, wyłącznie na PlayStation 4. Bohater będzie starał się scalić rozdzielone ze sobą miasta. Według twórców, gracze z całego świata nawiążą ze sobą „pośrednie połączenia”.

O autorze
Awatar Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Editor

Tytan pracy. Wybitny profesjonalista. Piotr Bicki w latach 2016-2022 był dziennikarzem Eurogamera i jednym z najbardziej doświadczonych autorów w redakcji. Zmarł tragicznie 31 lipca 2022 roku.

Komentarze