Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Dead Island 2 - Pamiętniki zmarłych

Odnajdź niewysłane listy.

Zadanie poboczne Pamiętniki zmarłych w Dead Island 2 możesz rozpocząć, gdy ukończyć misję Akcja kremacja oraz dotrzesz do Hollywood Boulevard w ramach głównej fabuły. Będziesz musiał odnaleźć listy i wysłać je do rodzin zmarłych żołnierzy.

  • Chorąża Rodriguez z Wieży (1) w Venice Beach poprosi cię o przeszukanie pobliskiego konwoju na plaży, który został zaatakowany przez umarlaki. Udaj się na miejsce i rozpocznij poszukiwania i zbierz kartę pamięci (2) ze skrzynek, przy lewych drzwiach białego dostawczaka.
  • Obroń się przed trzema falami wrogów, eliminując każdego zombiaka - wykorzystaj rozlane paliwo oraz ładunki wybuchowe na ciałach niektórych z żołnierzy, by dokonać szybszej eliminacji. Przy czwartej fali pojawi się Łącznościowiec oraz Łamacze. Wyeliminuj tego pierwszego i podnieś kartę dostępu, która wypadnie z jego ciała, pozostałych wrogów możesz zignorować.
  • Wejdź na teren bazy wojskowej i wykorzystaj kartę, by dostać się na zamknięty dotychczas obszar ogrodzony siatką. Znajduje się tam talerz satelitarny, którego użyjesz do wysłania danych z karty pamięci. W międzyczasie będziesz musiał eliminować fale wrogów w oczekiwaniu na zakończenie transferu.
  • Porucznik Bryant - mutant - będzie twoim pierwszym wrogiem. Wyjdzie on z kontenera za talerzem satelitarnym, więc możesz przygotować się rozrzucając w pobliżu beczki i rozlewając paliwo. Zwab go w stronę ognia i korzystaj z elektryczności, by go sparaliżować.
  • Pozbądź się go szybko, nim przybędą posiłki, a wśród nich ulepszony Rzeźnik. Próba ponownego połączenia zakończy się fiaskiem, więc wróć do chorążej i złóż jej raport. Za twoje wysiłki otrzymasz karabin oraz atut Precyzyjne strzały.

Następnie: Dead Island 2 - Dawca narządów

Spis treści: Dead Island 2 - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Dead Island 2 - Czerwony przypływ

O autorze

Patrick Homa

Autor

Komentarze