Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Darmowe MMO Aion pod koniec lipca otrzyma polską wersję językową

A także dedykowane strony internetowe, forum dyskusyjne i pomoc techniczną.

Gameforge informuje, że 31 lipca uruchomi polskojęzyczne serwery w osadzonej w świecie fantasy darmowej grze MMO Aion.

Profesjonalna praca grafika

Oprócz samych serwerów gracze z Polski otrzymają także dostęp do dedykowanych stron internetowych, forum dyskusyjnego i pomocy technicznej.

Wydawca podkreśla jednak niezależność lokalnych wersji - nadal będziemy mogli logować się za pomocą polskojęzycznego klienta i grać na angielskim serwerze.

„Naszym celem jest udostępnienie gry Aion wszystkim graczom z różnych krajów w jak najwyższej jakości. Dzięki nowym wersjom językowym dotrzemy do większego grona graczy, którzy będą mieli możliwość poznawania fascynującego świata Atreii w swoim rodzimym języku" - tłumaczy Volker Boenigk, producent wykonawczy gry.

Aion to kolejna gra MMO, która doczeka się polskiej wersji. Wcześniej firma Perfect World przygotowała zlokalizowaną edycję Neverwinter.

Tytuł debiutował w 2008 roku. W lutym tego roku produkcja przeszła na model Free to Play. Od czasu premiery bezpłatnej wersji gra zyskała 2,7 mln nowych kont. Gracze reprezentują jedną z dwóch frakcji, zamieszkujących świat fantasy - Atreię. Do wyboru mamy cztery klasy postaci i osiem specjalizacji. Za oprawę graficzną odpowiada silnik Cry Engine.

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami. .

O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze