Skip to main content
Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Darmowe Call of Duty Warzone ma datę premiery na telefonach

Są też bonusy za wstępną rejestrację.

Activision doprecyzowało termin premiery Call of Duty: Warzone Mobile, czyli mobilnej odsłony popularnej serii strzelanek. Zgodnie z zapowiedziami, tytuł ukaże się wiosną - konkretnie 21 marca tego roku.

Grę pobierzemy za darmo na urządzeniach z systemem Android oraz iOS. Na graczy czeka całkiem obszerny zestaw atrakcji, na czele z trybem battle royale mogącym pomieścić nawet 120 osób jednocześnie. Pojawią się też dobrze znane mapy, takie jak Verdańsk czy Rebirth Island.

Call of Duty: Warzone Mobile zapewnia szybką, wysokooktanową rozgrywkę online z oprawą i opcjami personalizacji na najwyższym poziomie. Oczekiwanie na immersywną i nowoczesną grafikę na urządzeniach mobilnych dobiegło końca” - czytamy w zapowiedzi.

Co istotne, mobilna produkcja i standardowe odsłony Modern Warfare 3 i Warzone będą dzieliły między sobą listę znajomych, wyposażenie oraz progresję ekwipunku i karnetu bojowego. To samo tyczy się wewnętrznego sklepu - zestawy skinów wspólnych dla wszystkich produkcji zostaną odpowiednio oznaczone.

Zobacz na YouTube

Gra zaoferuje też pełną obsługę kontrolerów oraz liczne opcję personalizacji. „Prawie każdy element interfejsu i sterowania można dostosować do własnych upodobań - od regulacji HUD, przez szczegółowe ustawienia kontrolera, aż po opcje graficzne, z wyborem między prioretyzowaniem wydajności, grafiki lub ich balansu” - zapowiada Activision.

Oprócz trybu battle royale otrzymamy też standardowe rozgrywki deatchmatch i regularne dostawy nowości w aktualizacjach. Gracze mogą się już wstępnie rejestrować, aby odebrać po premierze unikalny skin Operatora i kilka drobnych bonusów kosmetycznych.

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

W tym artykule

Call of Duty: Warzone Mobile

Android, iOS

Powiązane tematy
O autorze
Awatar Nikodem Idziak

Nikodem Idziak

News Writer

Kolekcjonuje wszystko, co bezużyteczne - od platynowych trofeów, po butelki po winie. Zakochany w RPG-ach, ambiencie i twórczości Boba Rossa.
Komentarze