Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Darksiders Warmastered Edition opóźnione do listopada

Debiut razem z We Sing.

Remaster pierwszego Darksiders - z interesującym podtytułem Warmastered Edition - miał ukazać się w przyszłym tygodniu, lecz w ostatnim momencie zweryfikowano plany i opóźniono debiut.

Nowa data premiery odświeżonej produkcji to 22 listopada.

Ma być ładniej

Tego dnia Darksiders Warmastered Edition ukaże się w wersji pudełkowej i cyfrowej na PS4 i Xbox One oraz na Wii U, już tylko cyfrowo. Zwolennicy rozgrywki na PC będą musieli poczekać tydzień dłużej, do 29 listopada.

Na większości systemów (poza Wii U) możemy liczyć na 60 klatek na sekundę i natywną rozdzielczość 1080p. Wydanie zaoferuje również podwojony rozmiar tekstur, poprawki w ogólnym renderowaniu grafiki, a także lepsze cieniowanie oraz efekty post-processingu.

Za konwersję odpowiada studio deweloperskie Kaiko, które brało udział we wcześniejszych projektach Nordic Games, w tym w wydaniu Darksiders 2 Deathinitive Edition na Xbox One i Legend of Kay Anniversary na wszystkie platformy.

Pierwsze Darksiders ukazało się w 2010 roku, za sprawą nieistniejącego już studia Vigil Games i równie martwego wydawcy, THQ.

Gracze wcielają się w Wojnę, jednego z czterech Jeźdźców Apokalipsy. Akcję obserwujemy z perspektywy trzeciej osoby, zajmując się głównie walką z przeróżnymi potworami, ale także eksploracją i rozwiązywaniem zagadek.

Wydawca - THQ Nordic - ogłosił równocześnie, że 22 listopada zadebiutuje także kolejna odsłona We Sing, dla fanów karaoke.

O autorze

Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Komentarze

More News

Najnowsze artykuły