Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Darkest Dungeon 2 zadebiutuje przed końcem września

Z dziewięcioma klasami postaci.

Wczesna wersja Darkest Dungeon 2 ukaże się w trzecim kwartale bieżącego roku, a więc najpóźniej pod koniec września - poinformowali twórcy w rozmowie z dziennikarzami magazynu PC Gamer.

Seqeuel kultowej gry niezależnej to temat z okładki najnowszego numeru czasopisma. Jeden z fanów podzielił się na Reddicie screenshotami z cyfrowej wersji miesięcznika.

W drugiej części bohaterowie wyruszą w podróż. Każda rozgrywka będzie wyprawą - do celu będziemy ruszać w wozie stanowiącym bazę wypadową całego zespołu. Niczym w FTL, postaramy się dotrzeć do końca danego regionu, by przedostać się dalej.

W momencie premiery gra zaoferuje 9 klas postaci, które zrekrutujemy do swojej drużyny. To Grave Robber, Jester, Leper, Highwayman, Man at Arms, Occultist, Plague Doctor, Hellion i jedna nieujawniona jeszcze profesja.

Zobacz także: Darkest Dungeon 2 - poradnik i najlepsze porady

Screeny opublikowane w PC Gamerze pokazują, że w trakcie eksploracji będziemy obserwować powóz od tyłu, a świat pokazany będzie w trójwymiarze. Walka przypomina to, co znamy z oryginału - postacie wciąż stoją w rzędzie i czekają na swoją turę.

Warto przypomnieć, że wersja Early Access będzie dostępna tylko na Epic Games Store, przynajmniej na początku. Później Darkest Dungeon 2 trafi na Steam - i być może na konsole.

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami. .

O autorze
Komentarze