Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Część strojów w Spider-Man 2 będzie dostępna tylko w droższych edycjach

Potwierdza Insomniac Games.

Studio Insomniac Games potwierdziło wieści przykre dla kolekcjonerów. Strojów zawartych w droższej wersji cyfrowej Spider-Man 2 nie będzie dało się zdobyć w podstawowej grze.

Gracze, którym zależy na uzbieraniu wszystkich dostępnych kostiumów, będą musieli zainwestować w wydanie Digital, za które zapłacą 79,99 dolarów, czyli około 320 złotych. Ta sama edycja wchodzi także w skład zestawu kolekjonerskiego, którego cena to okolice 950 złotych. W obu przypadkach nie otrzymamy jednak wydania fizycznego gry, co także nie spotkało się z ciepłą reakcją części społeczności.

Czy stroje z edycji Digital Deluxe będzie można zdobyć wraz z postępami w grze?” - spytał z nadzieją jeden z graczy. „Nie, te kostiumy są eksluzywne dla wydania Deluxe” - odpowiedziało Insomniac Games. Studio dodało jednak, że posiadacze podstawowej wersji będą mogli ją „ulepszyć” za dopłatą 10 dolarów, by zdobyć resztę kostiumów.

W skład wydania wchodzi po pięć strojów dla Petera i Milesa

Kolekcjonowanie strojów to dla wielu graczy jeden z ważniejszych elementów zabawy, dlatego emocjonalne reakcje raczej nie dziwią. Co więcej, kostiumy zapewniają nie tylko walory estetetyczne, ale często pozwalają bohaterom używać unikalnych umiejętności.

Wracając jednak do samych edycji, Spider-Man 2 jest już dostępny do kupienia w ramach przedsprzedaży. Co ciekawe, wbrew informacjom podanym podczas imprezy Summer Game Fest, zestaw kolekcjonerski trafił także do polskich sklepów. Znajdziemy w nim wspomnianą edycję Deluxe, a także specjalny steelbook oraz 19-calową (ok. 48 cm) figurkę przedstawiająca Petera i Milesa walczących z Venomem.

W najnowszą przygodę Petera Parkera i Milesa Moralesa zagramy już 20 października 2023 roku. Przypomnijmy, że tytuł zmierza wyłącznie na PS5, bo twórcy nie chcieli ograniczać się możliwościami starszej generacji.

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami.

O autorze
Awatar Nikodem Idziak

Nikodem Idziak

News Writer

Kolekcjonuje wszystko, co bezużyteczne - od platynowych trofeów, po butelki po winie. Zakochany w RPG-ach, ambiencie i twórczości Boba Rossa.

Komentarze