Skip to main content

Cyberpunk 2077 z apartamentem Davida z serialu Edgerunners. Mod odtwarza mieszkanie

Tylko na PC.

Każdy, kto ma już za sobą większość odcinków Cyberpunk: Edgerunners, powinien kojarzyć stylowy i charakterystyczny apartament Davida, głównego bohatera serialu. Dzięki pracy fana, V może w nim zamieszkać.

Na portalu Nexus pojawiła się modyfikacja V’s Edgerunners Mansion - Apartment DLC. Trzeba przyznać, że twórca naprawdę przyłożył się do pracy, ponieważ mieszkanie wygląda jak żywcem wyjęte z serialu.

Apartament znajduje się niedaleko pierwszego mieszkania V w Megabloku H10 i - w zależności od poziomu reputacji naszej postaci - kosztuje od 75 do 150 tys. eurodolarów. Wewnątrz można robić to samo, co w innych mieszkaniach, np. obejrzeć telewizję czy zmienić fryzurę, ale autor dodał też kilka unikalnych interakcji.

To miejsce może budzić wspomnienia.

Można między innymi popływać w basenie, posiedzieć na jednej z wielu kanap, oprzeć się o poręcz czy spędzić czas w ogrodzie z pięknym widokiem na Night City. Są też drobne problemy, ponieważ bez względu na pogodę, w ogrodzie zawsze jest słonecznie. Do instalacji moda wymagane są zasoby Cyber Engine Tweaks.

Zobacz także