Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Cyberpunk 2077 - Rozpoznanie wzorca: furgonetka, agent w kinie

Infiltracja centrum handlowego.

Po wprowadzeniu w misji Witamy w Pacifice opuść budynek, w którym jesteś. Na ulicy przywołaj swój pojazd i po prostu jedź do wyznaczonego celu, droga jest prosta.

Podróż nie potrwa długo. Dotrzesz na wielki parking przed centrum handlowym, gdzie czekają na ciebie ludzie Placide'a (1). Podejdź do nich i zapytaj o wejście do galerii.

Dowiesz się, którędy dostać się do środka. Przez tylne wejście (2) możesz wejść po cichu, skradając się i nie zabijając strażników na zewnątrz. Wystarczy przekraść się lewą stroną parkingu.

W środku uważaj, bo są tam kolejni wrogowie, ale kucając łatwo się przed nimi ukryć, trzymając się prawej strony obszaru. Tę misję najlepiej przechodzi się w skradankowym stylu - choć oczywiście możesz walczyć, jeśli chcesz.

Gdy wrogowie nie będą patrzeć, przeskocz przez czerwony kontener i od razu idź w prawo odsłoniętym przejściem do budynku. W korytarzu wespnij się na drugie piętro (3).

Przejdź prosto do drzwi z siatką i otwórz je. Wymagany jest do tego 10 poziom zdolności technicznych (jeśli nie masz takich atrybutów, musisz iść naokoło korytarzem obok). Wejdź po schodach (4), a na górze otworzysz drzwi. Przejdź dalej wejściem po prawej (5), by tędy ominąć wrogów - choć uważaj, bo czasem zmieniają pozycje i patrolują teren. Musisz się tu zdać na wyczucie, żeby przejść na drugą stronę niezauważonym. Bardzo przyda się broń z tłumikiem na wszelki wypadek.

Będąc już po drugiej stronie dostrzeżesz na dole furgonetkę (6). Zeskanuj ją. Teraz musisz jeszcze do niej podejść - i na szczęście nie jest to problem. Wrogowie obok wozu stoją tylko z jednej jego strony, więc możesz po prostu zeskoczyć na parter przy furgonetce (rozglądając się na wypadek wrogów patrolujących) i podłączyć do jej interfejsu.

Uwaga - istnieje też możliwość pominięcia kroku z furgonetką. Możesz od razu udać się do sali kinowej z agentem (np. przechodząc przez restaurację Kabayan Foods znajdującą się na piętrze galerii). Jeśli będziesz działał skrycie, to możesz w ten sposób ominąć również opisanego poniżej minibossa.

Po rozmowie z Placidem wrogowie w magiczny sposób znikną. Omiń furgonetkę i przejdź otwartym przejściem (7) i dalej po schodach na kolejne piętro. Tam spotkasz Matyldę Rose (8), minibossa, którego trzeba pokonać. Walka nie jest skomplikowana - ale przeciwniczka zadaje spore obrażenia, jeśli pozwolisz jej się zbliżyć. Jeśli masz granaty ogniste, użyj ich.

Po walce idź w stronę celu - nie spotkasz już żadnych wrogów. Dotrzesz do sali kinowej, gdzie masz jedno dostępne przejście (9). Zaraz za nim spotkasz agenta NetWatch, którego szukasz.

Podczas rozmowy masz dwie opcje - albo obiecać mu współpracę (co poskutkuje w przyszłości walką z Placidem), albo nie dać mu szansy na wytłumaczenie i znokautowanie go. Wybraliśmy tę drugą opcję. Kiedy to zrobisz, V podłączy się do agenta, a po chwili straci przytomność.

Kiedy się ockniesz, opuść budynek wskazaną trasą - wyjście jest bardzo blisko i nie spotkasz wrogów. Na zewnątrz podejdź do Voodoo Boys i każ, żeby podwieźli cię do hotelu.

Na miejscu porozmawiasz z Placidem. Zjawi się Brigitte, a po chwili rozpocznie się kolejna misja.

Spis treści: Cyberpunk 2077 - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Cyberpunk 2077 - Witaj w Pacifice: kaplica, Placide

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

W tym artykule

Cyberpunk 2077

PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X/S, PC

Powiązane tematy
O autorze
Komentarze