Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Cyberpunk 2077 - najlepsze ubrania, Legendarne pancerze

Lista z opisem i miejscami zdobycia.

Poniżej znajdziesz listę najlepszych darmowych ubrań i pancerzy w Cyberpunk 2077. W zestawieniu znajduje się dużo przedmiotów Legendarnych, a także kilka Ikonicznych i Rzadkich.

Kilka ważnych uwag na początek: atrybut Zdolności techniczne zwiększa twój pancerz o 5 proc. z każdym poziomem, aż do poziomu 20. To świetny bonus, jeśli stawiasz na dużą wytrzymałość postaci pod ostrzałem.

Pamiętaj też, że statystyki przedmiotów oraz ich rzadkość mogą się różnić w zależności od poziomu twojej postaci w momencie, w którym podnosisz dany element ubioru. To samo tyczy się slotów na modyfikacje - ich liczbę gra również losuje w momencie podniesienia obiektu. Liczbę slotów modyfikacji można wylosować na nowo, zapisując grę przed chwyceniem przedmiotu, a potem wczytując i sprawdzając je ponownie.

Uwaga: nazwy ubrań podajemy w oryginalnej, angielskiej wersji.

Na tej stronie:


Najlepsze ubrania na tułów - odzież wierzchnia

Duolayer Polyamide Rocker Vest

Rzadkość: Legendarna
Lokacja: Watson, Kabuki

Jak zdobyć: Z terminala szybkiej podróży Bellevue Overwalk w dzielnicy Watson udaj się na schody po lewej stronie od niego. Wejdź po nich na górę, a zobaczysz ciało w dalszej części korytarza. Nad zwłokami powinna pokazać się pomarańczowa ikona. Znajdziesz tu nie tylko kamizelkę, ale też kowbojski kapelusz Mírame Reinforced-composite.

Heavy-Duty Aramid-Reinforced Badge Coat

Rzadkość: Legendarna
Lokacja: Santo Domingo, Rancho Coronado

Jak zdobyć: Udaj się do terminala szybkiej podróży Almunecar and Jerez i zlokalizuj policyjny wóz nieopodal domu. Jeśli idziesz pieszo, poszukaj głównej autostrady, która przebiega przez Rancho Coronado. Blisko południowej krawędzi dystryktu zobaczysz dużo splecionych ze sobą dróg. Jedna z nich ma pięć odnóg.

Udaj się teraz na wschód, w stronę małych domków. Niedaleko znajdziesz ciało poległego oficera z dwoma płaszczami.

Duolayer Microplate-Mesh Nomad Jacket

Rzadkość: Legendarna
Lokacja: Na południe od Night City, na pustyni

Jak zdobyć: Podążaj drogą, która biegnie od Santo Domingo i udaj się na południowo-zachodni kraniec mapy. Kiedy będziesz zbliżał się do ostatniej drogi prowadzącej do terenów zamieszkałych przez ludzi, rozglądaj się w poszukiwaniu niewielkiego trójkąta na mapie (poniższy obrazek). Następnie udaj się tam.

Znajdziesz tam opuszczony dom, a niedaleko wejście do podziemnego schronu. Niestety będziesz potrzebował atrybutu Budowa ciała co najmniej na poziomie 13., by otworzyć te drzwi. Element ubioru znajdziesz w walizce na ziemi.

Replica of Johnny's Samurai Jacket

Rzadkość: Rare/Iconic
Lokacja: do zdobycia podczas misji Gdzie jest Johnny

Jak zdobyć: Podczas drugiej części Gdzie jest Johnny (misji związanej z Johnnym Silverhandem), poczekaj na telefon od Rogue. Spotkaj się z nią w Afterlife, a potem wyjdź na zewnątrz. Kobieta zaoferuje ci prezent - po otwarciu bagażnika znajdziesz tam replikę kurtki Johnny'ego.


Najlepszy pancerz na tułów - spód

Polycarbonate Nomad Shirt with Reinforced Seams

Rzadkość: Legendarna
Lokacja: Na południe od Night City, na pustyni

Jak zdobyć: Udaj się na dalekie południe miasta, wybierając terminal Tango Tors Motel lub Autowerks. Podążaj drogą, aż natrafisz na skrzyżowanie.

Skręć na zachód, w połowie drogi udaj się na południe, a powinieneś zobaczyć zniszczonego vana. Przeszukaj ciało, które znajdziesz obok pojazdu. Musisz mieć co najmniej 20. poziom postaci, aby włożyć tę koszulkę.

Johnny's Tank Top

Rzadkość: Rzadka/Ikoniczna
Lokacja: Do zdobycia podczas misji Tapeworm

Jak zdobyć: po zadaniu Search and Destroy (związanym z Johnnym Silverhandem) znajdziesz się w motelu. Prowadź rozmowę z Johnnym, a element jego ubioru po prostu pojawi się w twoim ekwipunku po tym, jak wyjdziesz przez okno.


Głowa / twarz

Scratch-Resistant Polarized Rocker Aviators

Rzadkość: Legendarna
Lokacja: Santo Domingo, Rancho Coronado

Jak zdobyć: W Rancho Colorado zobaczysz trzy sklepy obok siebie, formujące trójkąt: sklep z ubraniami po lewej, sklep medyczny na górze i sklep z jedzeniem na dole. Idąc od sklepu z ubraniami, podążaj drogą na południe, mijając dwa bloki.

Jeżeli spojrzysz na mapę, zobaczysz tam pusty trójkąt, zaraz obok pustego kwadratu. Zejdź na dół i wejdź pod most. Obok ściany i niebieskiego vana zobaczysz ciało kobiety. Znajdziesz tutaj Legendarne okulary oraz inne przedmioty. Wymagają one jednak 18. poziomu postaci.

Armored Media Ocuset with Camera

Rzadkość: Legendarna
Lokacja: Na południe od Night City, na pustyni

Jak zdobyć: Podążaj główną drogą od Santo Domingo i udaj się na południowo-zachodni skraj mapy. Włącz mapę i poszukaj na niej niewielkiego trójkąta uformowanego z dróg. Na północ od tego trójkąta powinieneś dostrzec „urwaną” autostradę.

Pod autostradą znajduje się prowizoryczny dom. Skarby ukryte są w skrzyni na biurku.

Media Baseball Cap with Reactive Layer

Rzadkość: Legendarna
Lokacja: Na południe od Night City, na pustyni

Jak zdobyć: Podążaj główną drogą od Santo Domingo i udaj się na południowo-zachodni skraj mapy.

Włącz mapę i poszukaj skupiska budynków pomiędzy „przerwaną” drogą. Udaj się tam.

Omiń stację benzynową, a trafisz na otwarte pole. Zlokalizuj wieżę i wespnij się na nią. Na szczycie znajdziesz czapkę.

Johnny's Aviators

Rzadkość: Rzadka/Ikoniczna
Lokacja: Do zdobycia w misji Gdzie jest Johnny

Jak zdobyć: Po prostu weź udział w zadaniu, a okulary znajdą się w twoim ekwipunku.


Nogi - spodnie i buty

Puncture-Resistant Rocker Ankle Boots

Rzadkość: Legendarna
Lokacja: City Center, Downtown

Kiedy spojrzysz na mapę Night City, na środku Downtown zobaczysz sporą drogę, która prowadzi do Little China. Podążaj nią, aż zobaczysz rzekę, a następnie skręć w lewo, do długiego „korytarza” wzdłuż budynku.

Na końcu korytarza znajdują się zamknięte drzwi. Aby je otworzyć, twój atrybut Budowa ciała musi być na co najmniej 12. poziomie. Jest też jednak alternatywna droga: skocz w dół w prawo, a następnie wespnij się z powrotem po drugiej stronie.

Przeszukaj ciało kobiety, które znajdziesz w pomieszczeniu. Wymagany poziom postaci do włożenia tych butów to 30.

Anti-Puncture Neotac Pants with Composite Lining

Rzadkość: Legendarna
Lokacja: Watson, Little China

Jak zdobyć: jeśli będziesz podążać główną drogą od Downtown na północ, w połowie drogi zobaczysz dwa miejsca, w których możesz udać się niżej. Zrób to.

Tam powinieneś natknąć się na neony w kształcie strzałek. Podążaj za nimi, a trafisz na ciało oficera ze skarbem.

Durable Bioleather Nomad Western Boots

Rzadkość: Legendarna
Lokacja: Wschodnia część Night City, Badlandy

Jak zdobyć: Podążaj drogą na wschód od Rancho Coronado. Zanim wjedziesz na obszar z wieloma małymi czerwonymi punktami na mapie, skręć na drogę biegnącą na południe.

Tutaj pojawią się trzy okazje, by skręcić w prawo. Zignoruj wszystkie i zamiast tego udaj się na dolną część skrzyżowania w kształcie trójkąta (spójrz na mapę).

Na miejscu zobaczysz stację paliw, a za nią wejście do podziemnego schronu. Wejdź tam i przeszukaj ciało, by znaleźć buty.

Johnny's Pants

Rzadkość: Rzadka/Ikoniczna
Lokacja: The Glen, Heywood

Jak zdobyć: Aby zdobyć te spodnie, musisz ukończyć kontrakt o nazwie Psychofan. Zadanie znajduje się w dzielnicy Heywood, a dokładniej Glen.

Kiedy kontrakt będzie dostępny, zadzwoni do ciebie Sebastian „Padre” Ibarra, opowiadając o zadaniu. Jeżeli nie otrzymałeś jeszcze telefonu, być może twoja reputacja jest na zbyt niskim poziomie, co oznacza, że musisz ją zwiększyć.

W trakcie wykonywania kontraktu, udaj się na dach i z góry wejdź do środka budynku.

Zanim przejdziesz dalej, skorzystaj ze schodów po prawej, wejdź do pomieszczenia i przeszukaj walizkę po lewej stronie łóżka. Te spodnie wymagają 33. poziomu postaci.

Johnny's Shoes

Rzadkość: Rzadka/Ikoniczna
Lokacja: Charter Hill, Westbrook

Jak zdobyć: By zdobyć te buty, musisz podjąć się kontraktu o nazwie Pamiątka rodzinna, zlokalizowanego w dzielnicy Westbrook, a dokładniej Charter Hill. Z kolei by w ogóle móc zacząć tę misję, musisz mieć 35. poziom reputacji i ukończyć zadanie główne Na rozdrożach.

Podejmij się kontraktu, wyeliminuj przeciwników na parkingu i wejdź do biura. W tej samej szafce, w której znajduje się cel zadania, zobaczysz też buty Johnny'ego.

Więcej porad:

Spis treści: Cyberpunk 2077 - Poradnik, Solucja

O autorze

Awatar Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

Deputy Editor

Przemek jest z-cą redaktora naczelnego, nadzoruje dział informacyjny oraz wspomaga kierowanie działem poradników. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Komentarze