Skip to main content
Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Cyberpunk 2077 - Kontrakt: zrobisz rozróbę w celi 99, albo twoja żonka…

Na ratunek Lauren.

W trakcie kontraktu Zrobisz rozróbę w celi 99, albo twoja żonka… w grze Cyberpunk 2077 zinfiltrujesz wrogą bazę i uratujesz przetrzymywaną wewnątrz Lauren Costigana. Zadanie to nie ma żadnych wymagań, jednak warto podejść do niego rozwiniętą postacią - szczególnie, jeśli preferujesz rozwiązania siłowe.

Kontrakt ten rozpoczniesz w północnej części Japantown (1). Gdy dotrzesz do wskazanego na mapie punktu, zadzwoni do ciebie Wakako Okada i przedstawi szczegóły zlecenia. Przed tobą też będzie brama (2), którą możesz dostać się do środka - to podejście jednak zakończy się walką.

Jeśli zależy ci na dyskrecji, przejdź wzdłuż lewej strony muru, by znaleźć wyrwę (3). Przeskocz przez nią, by dostać się na teren wroga. Uważaj na kamerę (4), która ustawiona jest na wprost i wroga (5), który patroluje tę sekcję. Unieszkodliw urządzenie, a następnie zneutralizuj przeciwnika.

Musisz dostać się do budynku. Do środka prowadzi kilka dróg, jak drzwi na jego tyłach, które jednak wymagają odpowiedniej budowy ciała do wyważenia. Najprościej przedostać się przez bramę garażową. By do niej dotrzeć, podążaj po prostu wzdłuż ściany budynku, obchodząc go od lewej strony.

Zajmij się trójką wrogów, a następnie stań przed bramą. Tutaj czeka kolejna kamera (6) do zneutralizowania - najprościej wyłączyć ją przy pomocy haków. W magazynie kręci się jeszcze 3 dodatkowych wrogów - poczekaj, aż nie będą wzajemnie na siebie patrzyć i wybij ich jednego po drugim. Jest tutaj także sporo urządzeń, które możesz wykorzystać, by odwrócić ich uwagę.

Gdy już wszystkimi się zajmiesz, obejdź regał (7), przy którym stoi wózek widłowy i otwórz znajdujące się tam drzwi. Zbiegnij po schodach na dół, by dostać się do piwnicy, gdzie czeka kilku dodatkowych wrogów. Co ciekawe, przeciwnicy nie będą wiedzieć o twoim istnieniu - niezależnie od tego, czy na górze wywołałeś raban.

Jak już wyeliminujesz wrogów, przejdź przez drzwi (8), a następnie wzdłuż korytarza, by dotrzeć do twojego celu - Lauren (9). Po krótkiej rozmowie kobieta wstanie i będzie za tobą podążać.

Musisz teraz wrócić na ulicę, gdzie rozpocząłeś kontrakt. W drodze powrotnej możesz napotkać kilku dodatkowych wrogów, nawet jeśli wyczyściłeś okolicę, jednak nie powinni stanowić większego zagrożenia. Wyprowadź Lauren na zewnątrz i zbliż się do podstawionego samochodu. Po krótkiej rozmowie z kobietą kontrakt zostanie zakończony.

Zobacz także: Cyberpunk 2077 - kontrakty: spis alfabetyczny

Spis treści: Cyberpunk 2077 - Poradnik, Solucja

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

W tym artykule

Cyberpunk 2077

PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X/S, PC

Powiązane tematy
O autorze
Awatar Jakub Bugielski

Jakub Bugielski

Guide Writer

Komentarze