Skip to main content
Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Cyberpunk 2077 - Kontrakt: zostawić Night City

Na ratunek Bruce'owi Welby.

Zostawić Night City to jeden z trudniejszych kontraktów z grupy ratunek w Cyberpunk 2077, szczególnie jeśli zechcesz przeprowadzić całą akcję bez wykrycia. W trakcie tej aktywności musisz zinfiltrować dobrze strzeżoną bazę wroga i uratować Bruce'a Wellbiego.

W pierwszej kolejności udaj się do południowej części mapy (1). Na miejscu znajdziesz bazę wroga, czeka cię tutaj też krótka rozmowa z Dakotą Smith odnośnie twojego zlecenia.

Do środka dostaniesz się na dwa sposoby. Możesz iść na lewo (2) od głównej bramy, gdzie będziesz musiał uporać się z kilkoma wrogami. Alternatywa ścieżka wymaga wędrówki na prawo od bramy, by otworzyć bramkę (3) - do tego celu wymagany jest 5 poziom zdolności technicznych. Możesz także przejść dalej wzdłuż prawej ściany, by znaleźć kolejną tego typu bramkę - tym sposobem spotkasz mniej wrogów, musisz jednak uważać na miny na ziemi.

Omiń strażników poruszając się w kierunku przeciwnym do ruchu wskazówek zegara, by po chwili dotrzeć do dużego budynku. Przejdź przez drzwi i zlokalizuj Bruce'a Welbiego (4). Rozpocznij z nim rozmowę i powiedz by za tobą podążał.

Musisz teraz wrócić po swoich krokach i opuścić teren bazy. Gdy trafisz na zewnątrz, wezwij samochód i razem skierujcie się na spotkanie z Archiem. Po krótkiej rozmowie mężczyźni wsiądą do auta i odjadą, a ty zakończysz kontrakt.

Zobacz także: Cyberpunk 2077 - kontrakty: spis alfabetyczny

Spis treści: Cyberpunk 2077 - Poradnik, Solucja

Read this next