Skip to main content
Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Cyberpunk 2077 - Kontrakt: zaginiony w akcji

Na ratunek Benedictowi.

Zaginiony w akcji to kolejny kontrakt typu ratunek w Cyberpunk 2077, którego podejmiesz się na południowej pustyni. W trakcie tej aktywności musisz dostać się na opuszczony dom przy farmie i uratować Benedicta.

Na początku udaj się do południowej części mapy (1), gdzie znajdziesz opuszczony dom na farmie (2). Do twojego celu możesz zakraść się kompletnie niepostrzeżenie, uważaj jednak na znajdującego się tutaj Jasona Wildrivera (3) - wróg jest znacznie groźniejszy od typowego trepa i przypomina bardziej przeciwnika z cyberpsychozy.

Załatw bądź omiń tego przeciwnika, a następnie wejdź do garażu (4). Przejdź przez drzwi i zwróć uwagę na schody (5) po prawej stronie. Jeśli masz przynamniej 12 punktów budowy ciała, możesz zejść na dół i wyważyć je.

Jeśli twoja postać jednak nie dysponuje taką siłą, nie skręcaj w prawo tylko idź prosto, do kolejnego pomieszczenia. Przy ścianie z prawej strony będzie biurko, a na nim klucz (6). Zbierz go, a także inne przedmioty w tym pomieszczeniu i zejdź do piwnicy, otwierając wspomniane drzwi.

Na dole znajdziesz Benedicta (7), czyli osobę, którą musisz uratować. Rozpocznij z nim rozmowę. Wybór kwestii dialogowych nie ma przełożenia na zadanie, więc nie ma znaczenia, z których skorzystasz.

Zakończ z nim rozmowę, informując go, by za tobą podążał. Wyjdź z piwnicy i wsiądź z Benedictem do samochodu (8) zaparkowanego w garażu. Zignoruj pobliskich wrogów i po prostu jedź do wskazanego na mini-mapie celu.

Wysiądź z samochodu i wciśnij wyświetlony na ekranie przycisk, by poczekać na człowieka Dakoty. Po chwili pojawi się Starkey i poinformuje cię, że kontrakt został wykonany.

Zobacz także: Cyberpunk 2077 - kontrakty: spis alfabetyczny

Spis treści: Cyberpunk 2077 - Poradnik, Solucja

Read this next