Skip to main content

Cyberpunk 2077 - Kontrakt: wypadek przy pracy

Ratowanie Hala, cyberpsychopata Anna.

W trakcie kontraktu Wypadek przy pracy w Cyberpunk 2077 wejdziesz na teren wroga w magazynie Autowerks w Northside by uratować Hala. W trakcie tego zlecenia przyjdzie ci także walczyć z cyberpsychopatką, Anną.

Kontrakt rozpoczniesz w dzielnicy Northside (1), Gdy dotrzesz na miejsce, zadzwoni do ciebie Regina Jones i przedstawi szczegóły dotyczące zlecenia. Do budynku, w którym przetrzymywany jest zakładnik, Hal, wejdziesz przez główne drzwi (2).

Możesz także obiec budynek od prawej strony, wskoczyć na kubeł (3), a z niego wdrapać się na dach. Potem musisz już tylko przejść przez roletę, by dostać się do środka.

Gdy tam dotrzesz, podejdź i rozpocznij rozmowę z Mox (4). Od niej dowiesz się, że na parterze grasuje cyberpsychopatka. Możesz od razu rozpocząć z nią walkę, lecz możesz także wpierw ją osłabić.

Jeśli interesuje cię ta druga opcja, wyjdź z pomieszczenia i po cichu przekradnij się na drugą stronę hangaru (5). Na miejscu znajdziesz ciało netrunnerki (6). Możesz się do niej podłączyć i wykorzystać hakowanie, by osłabić szalejącą poniżej cyberpsycholkę.

Zejdź teraz na parter i rozpraw się z Anną Nox (7). Jeśli dysponujesz odpowiednio rozwiniętymi zdolnościami hakerskimi, możesz wykorzystać Reset systemu by natychmiast ją zneutralizować.

Po starciu przejdź na druga stronę piętra i zlokalizuj kontener (8). Podejdź do niego od przodu i zapukaj, a po chwili ze środka wyjdzie zakładnik, Hal.

Przeklikaj dostępne opcje dialogowe i powiedz mu, że piętro zostało oczyszczone z wrogów. Opuść teren hangaru, by zlecenie zostało zamknięte.

Zobacz także: Cyberpunk 2077 - kontrakty: spis alfabetyczny

Spis treści: Cyberpunk 2077 - Poradnik, Solucja

Zobacz także