Skip to main content

Cyberpunk 2077 - Kontrakt: taniec na polu minowym

Odzyskanie samochodu, pole minowe.

Taniec na polu minowym to jeden z najbardziej irytujących kontraktów w Cyberpunk 2077. Głównym jego celem jest dotarcie i odzyskanie porzuconego przez przemytników samochodu. Całość utrudniona jest przez dziesiątki min, które trzeba wcześniej rozbroić.

Kontrakt ten rozpoczniesz we wschodnim rogu mapy (1), na samym krańcu pustkowi. Na miejscu trafisz na z pozoru pusty teren, jednak w okolicy kręcić będą się drony (2). Tutaj też zadzwoni do ciebie Dakota Smith i formalnie zleci ten kontrakt.

W pierwszej kolejności zajmij się wspomnianym dronem. Możesz zniszczyć go przy pomocy broni palnej bądź wykorzystać hak Restart systemu. Twoim głównym zadaniem w tym miejscu jest dotarcie do samochodu, do którego prowadzi znacznik na ekranie i trasa na mini-mapie. Problemem są jednak wszędobylskie miny (3).

Tych jest tutaj kilkadziesiąt, część z nich jest bardzo dobrze zakamuflowana. Warto do ich rozbrajania wykorzystać haki - dzięki temu nie ryzykujesz aktywacji ładunku i śmierci. Postaraj się rozbroić wszystkie miny znajdujące się pomiędzy tobą, a samochodem (4), do którego prowadzi znacznik. Dzięki temu zminimalizujesz ryzyko najechania na ładunek wybuchowy.

Zbliż się teraz do samochodu. Zbadaj znajdujące się przy nim zwłoki, a następnie wsiądź do auta. Podążaj za trasą wyznaczoną na mini-mapie, wypatrując min, które mogłeś przypadkiem ominąć. Dostarcz samochód do garażu Dakoty Smith, by zakończyć ten kontrakt.

Zobacz także: Cyberpunk 2077 - kontrakty: spis alfabetyczny

Spis treści: Cyberpunk 2077 - Poradnik, Solucja

Zobacz także