Skip to main content
Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Cyberpunk 2077 - Kontrakt: stary znajomy

Neutralizacja Karubo.

Stary znajomy to pierwszy kontrakt w Cyberpunk 2077, który otrzymasz od Sebastiana „Padre” Ibarry. Nie ma on żadnych wymagań i możesz podjąć się go w dowolnym momencie. Celem tego zlecenia jest likwidacja gangusa Karubo.

By rozpocząć ten kontrakt udaj się do dzielnicy Vista del Rey (1), gdzie znajdziesz bar Karubo. Wejdź do środka i spójrz przed siebie - z tego miejsca powinieneś dostrzec swój cel, Karubo Barei Sanguinario (2).

Przeciwnik stoi za barem, do którego nie będziesz w stanie bezpośrednio się dostać - chyba że skorzystasz z alternatywnego wejścia do budynku, znajdującego się na jego tyle, jednak musisz mieć odpowiednio rozwinięte zdolności techniczne.

Najprościej dostać się do wroga odwracając uwagę przeciwników zlokalizowanych przy barze (3). Możesz wykorzystać do tego celu haki, na przykład na pobliskim telewizorze (4). Jeśli z kolei masz odpowiednio rozwiniętą zdolność hakowania, Restart Optyki świetnie się tutaj sprawdzi.

Przekradnij się za barem i wejdź do kuchni, gdzie czeka na ciebie Karubo (5). Zakradnij się od tyłu i chwyć przeciwnika. Jeśli chcesz dostać lepszą nagrodę za kontrakt, obezwładnij go i wyciągnij na zewnątrz, korzystając z drzwi na zaplecze (6).

Zanieś go do samochodu i wsadź do bagażnika. Po chwili zadzwoni do ciebie Padre by podziękować za wykonanie zadania. Będziesz teraz mógł odebrać nagrodę z pobliskiej skrytki, co zakończy ten kontrakt.

Zobacz także: Cyberpunk 2077 - kontrakty: spis alfabetyczny

Spis treści: Cyberpunk 2077 - Poradnik, Solucja

Read this next