Skip to main content
Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Cyberpunk 2077 - Kontrakt: Witamy w Ameryce, towarzyszu

Odnajdź kontener z autem.

Ten kontrakt znajdziesz w porcie Kabuki, w dzielnicy, w której jest też twój megablok, czyli w Watson. Udaj się na miejsce, by pojawił się opis zadania. Skontaktuje się też z tobą Regina.

Na miejscu zobaczysz, że brama jest dobrze obstawiona strażą. Możesz oczywiście po prostu postawić na walkę, ale wrogów jest tu sporo - my opisujemy przejście w taki sposób, by pozostać niezauważonym. Potrzeba tu nieco umiejętności hakowania.

Idź prosto obok śmietnika (1). Dotrzesz do kontenerów, przy których możesz wejść wyżej i przeskoczyć przez płot.

Teraz musisz oczywiście się skradać. Wychyl się tylko na moment po przejściu w lewo, by zhakować kamerę (2). Warto przy okazji też oznaczyć tutaj wrogów po użyciu haka wykrywania interfejsów.

Następnie trzymając się lewej strony lokacji, powoli podążaj do przodu. Będziesz musiał ogłuszyć jednego strażnika, ale nikt tego nie zauważy. Idąc dalej dotrzesz do końca płotu - trzeba skręcić w prawo. Uważaj tutaj na wrogów - jeden patroluje teren, drugi stoi po prawej, a na górze jest snajper.

Musisz jakoś ominąć wroga najbliżej - możesz na przykład użyć Restartu optyki, by na chwilę go oślepić. Dotrzesz do niebieskiego kontenera - to w nim jest auto. Musisz zajść samochód od tyłu, by przyczepić nadajnik (3).

Teraz pozostaje tylko opuścić teren misji niezauważonym. Najlepiej tą samą drogą.

Następnie: Cyberpunk 2077 - Kontrakt: Dług, zneutralizuj Blake'a

Spis treści: Cyberpunk 2077 - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Cyberpunk 2077 - Kontrakt: Zlecenie na potwora, Jotaro

Read this next