Skip to main content
Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Contraband Police - regulacje wjazdowe

Lista i objaśnienie regulacji wjazdowych w kolejnych rozdziałach.

W kolejnych rozdziałach Contraband Police będziesz zobligowany do weryfikacji dokumentów powołując się na regulacje wjazdowe. Znajdziesz je na tablicy ogłoszeń - niebieskie wydruki. Poniżej prezentujemy ich wykaz w kolejnych etapach gry oraz opis, co należy sprawdzić przez kolejne dni trwania dyrektywy. Nowe przepisy w kolejnych rozdziałach zastąpią poprzednie.


Na tej stronie:


Rozdział 2 - Embargo na Towary

Na tym etapie gry obowiązuje Embargo na Towary. Nie możesz przepuścić kierowcy o narodowości Królestwo Erkei (1), gdy posiada jakikolwiek List przewozowy (2). W takim przypadku nie musisz sprawdzać innych nieprawidłowości.

Jeśli jednak jest to przemytnik, cofnięcie go na granicy zamiast aresztowania uznawane jest za niepowodzenie. Nie zapomnij dodatkowo oznaczyć naruszenia embargo w Raporcie inspekcji (3), w polu Regulacje wjazdowe (4).


Rozdział 3 - Lista Zawodów Niepotrzebnych

Regulacja brzmi Lista Zawodów Niepotrzebnych. Wyznacza ona dwa warunki, które muszą być spełnione, aby osoba mogła zostać przepuszczona przez granicę - o ile jej dokumenty nie zawierają innych błędów.

Jeśli w polu Karty wstępu posiada jako Cel wizyty „Pracę”, musi posiadać dodatkowo Kartę pracy (5). Pole „Profesja” musi różnić się od: Artysta, Dziennikarz, Nauczyciel.


Rozdział 4 - Przygotowania do Igrzysk

Nowa regulacja: Przygotowania do Igrzysk. Już w poprzednim rozdziale otrzymałeś możliwość oznaczania usterek technicznych, by uzyskać dodatkową premię za ich wskazanie. Teraz jednak, jeśli ich liczba przekracza trzy, musisz odmówić kierowcy wjazdu.

Jeśli pojazd jest znacznie uszkodzony, zaznacz w raporcie Regulacje wjazdowe (6), zaś wskazanie konkretnych uszkodzeń (7) jest opcjonalne. Przepis dotyczy także usterek jednego typu elementów, na przykład: jeśli przebite są cztery opony, samochód nie może przejechać - podobnie w przypadku usterek dwóch szyb i dwóch świateł.

Od tego rozdziału jako stały element kontroli zostaje wprowadzona waga - aktywujesz ją naciskając czerwony przycisk. Jeśli waga samochodu, kierowcy i jego ładunku przekracza wartość w polu Maksymalna waga w dowodzie rejestracyjnym, auto nie może wjechać na teren kraju.


Rozdział 5 - Karta szczepień

Karta szczepień to nowy dokument, który musi mieć każdy kierowca przekraczający granicę. W polu Zaszczepiony na (8) musi widnieć Novid-78, zaś Data szczepienia (9) musi być dłuższa niż dwa tygodnie. Łatwo zweryfikujesz ten fakt porównując ją z kalendarzem klikając na oba obiekty. Jeśli osoba zaszczepiona jest na inną chorobę, oznacz ten fakt w Regulacjach wjazdowych i wbij czerwoną pieczątkę.


Rozdział 6 - Limit towarów zagranicznych

Po wprowadzeniu Limitu towarów zagranicznych musisz zweyfikować każdy List przewozowy. Łączna suma poszczególnych typów towarów nie może przekraczać ograniczeń:

  • Żywność - sześć sztuk (ikona jaja i butelki)
  • Chemikalia - czterech sztuk (ikona kolby)
  • AGD - trzech sztuk (ikona domku)

Rozdział 7 - Napływ imigrantów

Nowa dyrektywa: Napływ imigrantów. Jeśli kierowca pochodzi z Al’Barakh, musi na Karcie wstępu w pozycji Powód wjazdu mieć zapisany „Azyl”.

Jesteś teraz dodatkowo zobligowany do sprawdzania ważności pieczęci. Możesz ją porównać z tymi, które znajdują się w twoim podręczniku. W rzeczywistości fałszywe pieczątki posiadają jedynie przemytnicy, których możesz wykryć z pomocą latarki UV.


Rozdział 8 - Zamachy terrorystyczne

Ostatnia regulacja to „Zamachy terrorystyczne”. Nie wolno ci przepuszczać przez granicę osób narodowości Akaristan, którzy mają mniej niż 30 lat. Wiek wyświetli się, gdy klikniesz w datę urodzenia oraz kalendarz - nie musisz samodzielnie liczyć lat.

Zwróć uwagę, że wygląd kierowców (zmarszczki, siwy zarost) od razu podpowiada ci, że kierowca ma więcej lat niż wyznaczona granica wieku.

Następnie: Contraband Police - sekrety: akta KGP, forsa Oberankova

Spis treści: Contraband Police - poradnik i najlepsze porady

Poprzednio: Contraband Police - bronie i radiowozy: zestawienie

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

W tym artykule

Contraband

Video Game

Powiązane tematy
O autorze
Awatar Patrick Homa

Patrick Homa

Guide Writer

Specjalizuje się w poradnikach do gier. Po godzinach spędza czas na górskich spacerach, rowerze lub majsterkując.
Komentarze