Skip to main content
Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Command & Conquer za „grosze”. EA obniżyło ceny kultowej serii

Nadciąga coś nowego?

Electronic Arts postawiło na krok, z którego raczej nie słynie - amerykańska korporacja obniżyła ceny gier. Mowa co prawda tylko o zasłużonej serii Command & Conquer, ale dobre i to.

Jak zauważył serwis PCGamesN, nowsze części strategicznego cyklu wraz z dodatkami są teraz wyjątkowo tanie. Co ważne, najwyraźniej nie mówimy o tymczasowej przecenie, lecz o zmianie kwot zakupu na stałe:

Zobacz na YouTube

Minus jest zapewne taki, że zbiorcze wydanie najstarszych pozycji - Command & Conquer Remastered Collection - nadal kosztuje 69,90 zł. Fatalnie oceniane Command & Conquer 4 Tiberian Twilight z 2010 roku pozostaje tymczasem niedostępne do kupienia na Steamie, usunięte kilka lata temu.

Interesujący może być za to fakt, że Electronic Arts przeprowadziło jednocześnie małe porządki na kartach produktów, dodając brakujące szczegóły, odświeżając tytuły, uzupełniając informacje o lokalizacjach i tak dalej.

Dlaczego zdecydowano się na taki krok? Część graczy spekuluje, że wydawca przygotowuje się do zaoferowania czegoś nowego dla miłośników cyklu, nawet jeśli mowa być może wyłącznie o powrocie Command and Conquer 4 do sprzedaży.

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

W tym artykule

Command & Conquer 3

Video Game

Powiązane tematy
O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.
Komentarze