Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Command & Conquer - tempo rozgrywki większe niż w poprzednich częściach serii

Deweloperzy z Victory Games rozważają wprowadzenie płatnych pakietów startowych.

Nowy, darmowy Command & Conquer zaproponuje graczom szybsze tempo rozgrywki, niż poprzednie odsłony serii - informuje Polygon.

- Zauważyliśmy, już od czasów Generals [to wydana w 2003 roku część serii - przyp. autor], że preferowana długość rozgrywki zmalała do 30-45 minut - powiedział Jon Caneghem z Victory Games. - Więc postanowiliśmy zwiększyć tempo, żeby się do tego dostosować.

Deweloper zdradził również, że studio zastanawia się nad wprowadzeniem do gry tak zwanych „pakietów startowych”, które zaoferują szereg dodatków chętnym, którzy nie będą mieli czasu na odblokowywanie zawartości poprzez samą rozgrywkę.

- Myślimy nad pakietami startowymi. Można by sprzedawać je za 30 lub 40 dolarów, zawierałyby kilku generałów i trochę waluty wirtualnej - poinformował Caneghem. - To byłaby opcja dla graczy, którzy nie chcieliby zaczynać od zera i nie chcieliby być zupełnie „darmowymi” graczami.

Twórca dodał, że wszystkie elementy w Command & Conquer będzie można odblokować bez wydawania pieniędzy.

Najnowsza odsłona serii zadebiutuje jeszcze przed końcem roku. Na zeszłotygodniowych targach Gamescom dowiedzieliśmy się, że gra zaoferuje nie tylko rozgrywkę wieloosobową, ale też misje fabularne.

Command & Conquer - Gamescom-Trailer
Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami. .

O autorze
Komentarze