Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

BioWare ma nowego szefa

Awansowano menedżera z Austin, odpowiedzialnego za Star Wars The Old Republic.

Matthew Bromberg

Electronic Arts ogłosiło, że Matthew Bromberg został nowym szefem BioWare - informuje serwis VentureBeat.

Menedżer zaczynał karierę w organizacji zajmującej się e-sportem - był dyrektorem generalnym Major League Gaming. Po odejściu Grega Zeschucka i Raya Muzyki na emeryturę, Bromberg objął stanowisko zarządzającego w BioWare Austin, odpowiedzialnym wtedy za MMO Star Wars The Old Republic.

Teraz mężczyzna nadzoruje prace wszystkich oddziałów studia: w Edmonton i Austin oraz Victory Games (Command & Conquer) i Waystone Studio (Dawngate - MOBA od EA).

Tymczasem Jeff Hickman, były producent Warhammer Online: Age of Reckoning w Mythic objął stanowisko menedżera generalnego w BioWare Austin, Aaryn Flynn nadal zarządza studiem w Kanadzie, a Jon Van Caneghem jest szefem Victory i Waystone.

BioWare ma obecnie pełne ręce roboty, zajmując się Dragon Age: Inquisition, kolejną odsłoną serii Mass Effect, nową marką, darmowym MMO Star Wars The Old Republic, strategią Command & Conquer i tytułem z gatunku MOBA.

O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze