Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Call of Duty Next pokaże przyszłość serii, w tym Warzone 2.0

Twórcy Modern Warfare 2 chwalą się też nową mapą.

Już 15 września odbędzie się Call of Duty Next - wydarzenie online, podczas którego dowiemy się, co w najbliższej przyszłości czeka najpopularniejszą serię strzelanek na świecie.

W trakcie imprezy usłyszymy więcej na temat Call of Duty: Modern Warfare 2 oraz następnego Call of Duty: Warzone, choć mają pojawić się też informacje na temat tzw. Project Aurora, czyli mobilnej wersji Warzone. Zobaczymy też pełną prezentację trybu sieciowego Call of Duty: Modern Warfare 2, którego beta testy wystartują już następnego dnia.

Nie zabraknie świeżych informacji i niespodzianek. W oficjalnej zapowiedzi pokazu pojawia się też ocenzurowany fragment. Jak zauważa portal Gaming Bolt, może chodzić o nowy tryb Special Ops, który ma pojawić się w Modern Warfare 2.

Przy okazji potwierdzono też nową mapę dla trybu 6v6, która trafi do MW2 i będzie grywalna podczas bety. Jest to… tor wyścigów F1, Marina Bay Grand Prix.

https://www.youtube.com/watch?v=iGIwZOC7hTU

Wydarzenie uzupełnią transmisje znanych streamerów, choć nie sprecyzowano, w którą odsłonę serii zagrają. Możemy jednak spekulować, że podczas przynajmniej jednego ze streamów zobaczymy nową mapę. Event będzie można oglądać na oficjalnym kanale YouTube.

O autorze
Awatar Marek Makuła

Marek Makuła

News & Content Writer

Marek to miłośnik modów, kawy i jezior. Jego serce bije w 32 bitach. Lubi grać bez minimapy i wspierać fanowskie projekty.

Komentarze