Skip to main content
Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Co-op do Halo Infinite znowu opóźniony. Deweloperzy spóźnili się z zapowiadanym terminem

Aktualizacja: tryb współpracy pojawi się w listopadzie.

Aktualizacja: 343 Industries potwierdziło, że tryb co-op pojawi się w listopadzie, w ramach aktualizacji Winter Update. Co ważne, będzie to jedynie sieciowa kooperacja - wariant lokalny został anulowany.


Oryginalna wiadomosć: Studio 343 Industries zapowiadało wprowadzenie trybu kooperacji Halo Infinite do końca sierpnia. Miesiąc minął, a gracze wciąż nie otrzymali obiecanej funkcji. Twórcy ogłosili, że jeszcze dziś podadzą nową datę.

Brian Jarrad - dyrektor ds. komunikacji w 343 Industries - odpowiedział na Twitterze na wątpliwości fanów. Według dewelopera, jeszcze dziś pojawi się zaktualizowana „mapa” aktualizacji na najbliższe miesiące, w tym termin wprowadzenia co-opa.

Terminy wydają się twarde jak skała, ale oczywiście mogą się zmienić. Planujemy opublikować jutro rozpiskę aktualizacji, czego można spodziewać się w najbliższych miesiącach w Halo Infinite” - napisał wczoraj Jarrad.

Jak informuje serwis VGC, tryb współpracy miał zostać wprowadzony wraz z drugim sezonem rozgrywek wieloosobowych w maju tego roku, jednak sezon pierwszy został przedłużony, a co-op przesunięto „na końcówkę sierpnia”. Niedawno potwierdzono, że nie będzie można przechodzić kampanii razem z losowymi graczami z sieci. Zamiast tego trzeba będzie zapraszać użytkowników z listy znajomych.

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

W tym artykule

Halo: Infinite

Xbox One, Xbox Series X/S, PC

Powiązane tematy
O autorze
Awatar Maciej Żbik

Maciej Żbik

Content Editor

Maciek interesuje się technologią odkąd zepsuł swój pierwszy komputer. Pasjonuje go elektronika z lat 80. i 90. Miłośnik anime i majsterkowicz.
Komentarze