Skip to main content
Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

CDP.pl: W Polsce sprzedano już ponad 250 tysięcy egzemplarzy Diablo 3

Tylko w pudełkach.

W Polsce sprzedało się już ponad 250 tysięcy pudełek z Diablo 3 - poinformował w serwisie Twitter dyrektor zarządzający w firmie CDP.pl, odpowiedzialnej za dystrybucję gry Blizzarda w naszym kraju.

„Już ponad 250 tys. sztuk Diablo 3 sprzedanych w Polsce! Do maja przekroczymy 300 tys.!” - pochwalił się Michał Gembicki (dzięki, Gry-OnLine). Po chwili menedżer dodał, że mowa wyłącznie o sprzedaży pudełkowej, bez wersji cyfrowych.

Najnowsza odsłona popularnej serii zręcznościowych gier RPG ukazała się na PC w maju 2012 roku, a już kilka miesięcy później polski dystrybutor informował o sprzedaży na poziomie 160 tys. egzemplarzy do końca września 2012 r.

W październiku 2013 r. Marcin Iwiński, współzałożyciel CD Projektu mówił już o liczbie „190 - 200 tys.” kopii, co ma plasować Diablo 3 na pierwszej pozycji najpopularniejszych pozycji PC w naszym kraju.

We wrześniu tytuł debiutował także na konsolach PlayStation 3 i Xbox 360, a łącznie na całym świecie rozeszło się ponad 14 milionów kopii (dane z listopada).

Tymczasem 25 marca na komputerach osobistych zadebiutuje pierwsze rozszerzenie - Reaper of Souls.

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

W tym artykule

Diablo III

Video Game

Diablo III: Reaper of Souls

Video Game

Powiązane tematy
O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.
Komentarze