Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

CD Projekt nie skończył jeszcze rozwijać Cyberpunk 2077. Zapowiedziano kolejny patch

Wprowadzi „nowe i gorąco wyczekiwane elementy rozgrywki”.

CD Projekt stale rozwija swoją ostatnią produkcję, która potrzebowała co prawda nieco czasu, ale wreszcie wróciła na języki graczy. Cyberpunk 2077 już w przyszłym tygodniu otrzyma kolejną darmową aktualizację.

Polskie studio pokazuje, że ciężka praca popłaca - dzięki kolejnym aktualizacjom i świetnemu dodatkowi Phantom Liberty, o Cyberpunk 2077 wreszcie mówi się dobrze, a potknięcia z przeszłości z każdą kolejną łatką coraz bardziej rozmywają się w pamięci graczy. CD Projekt nie spoczywa na laurach i ciągle pracuje nad rozwojem gry, a kolejna aktualizacja pojawi się już w najbliższy wtorek.

„5 grudnia, czyli tego samego dnia, w którym Cyberpunk 2077 Ultimate Edition trafi na półki sklepów, wydamy darmową aktualizację 2.1, która wprowadzi nowe i gorąco wyczekiwane elementy rozgrywki” - czytamy w poście na oficjalnym Twitterze/X Cyberpunk 2077.

Na razie nie wiemy, o jakich konkretnie nowościach mowa, ale więcej dowiemy się już jutro podczas specjalnej transmisji, w której twórcy Cyberpunk 2077 opowiedzą o aktualizacji 2.1 i zdradzą, czego należy się spodziewać. Stream rozpocznie się o godzinie 16:00 na Twitchu CD Projektu, a na ekranie pojawią się menedżerki społeczności Alicja Kozera i Lilayaah oraz goście - reżyser zadań Paweł Sasko i producentka Monika Janowska.

Jednocześnie oznacza to, że gracze, którzy skuszą się na Cyberpunk 2077 Ultimate Edition od razu dostaną najlepszą obecnie wersję gry, ale i będą musieli liczyć się z pobieraniem najnowszej aktualizacji (przynajmniej w przypadku wydania fizycznego, ponieważ wersja cyfrowa powinna od razu pobrać się wraz z omawianym patchem). Ultimate Edition to nic innego, jak reedycja Cyberpunk 2077 wzbogacona o dodatek Widmo Wolności oraz wszystkie dotychczasowe poprawki, w tym łatki dostosowujące grę do możliwości konsol obecnej generacji.

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

W tym artykule

Cyberpunk 2077

PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X/S, PC

Cyberpunk 2077: Phantom Liberty

PS5, Xbox Series X/S, PC

Powiązane tematy
O autorze
Awatar Marek Makuła

Marek Makuła

News & Content Writer

Marek to miłośnik modów, kawy i jezior. Jego serce bije w 32 bitach. Lubi grać bez minimapy i wspierać fanowskie projekty.

Komentarze