Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Call of Duty: Modern Warfare 3 znów wycieka. Śmieje się nawet Activision

Nietypowa grafika promocyjna.

Jest już niemal pewne, że to Call of Duty: Modern Warfare 3 będzie tegoroczną odsłoną zasłużonej serii. Detale na temat tytułu ponownie pojawiły się w sieci, na co żartem zareagowało nawet samo Activision.

W środę na Twitterze nowymi szczegółami pochwalił się użytkownik „Alaix”, który dotarł do ilustracji, która obejmuje nie tylko logo, ale i datę oficjalnej prezentacji - 17 sierpnia, wewnątrz Warzone. Grafika została rzekomo opublikowana w ramach aktualizacji piątego sezonu zmagań w popularnej strzelance.

W tym samym czasie w sieci pojawiły się inne obrazki promocyjne MW3, także znalezione w plikach łatki. Jest Barry Sloane jako słynny kapitan Price, a do tego czaszka z czerwonym wężem.

„Dobre sobie, prawdziwa grafika promocyjna jest tutaj - zareagowano z oficjalnego konta Call of Duty, zamieszczając interesujący obrazek, wykonany zapewne przez zespół doświadczonych grafików w programie MS Paint. „W przyszłym tygodniu podzielimy się zdolnościami artystycznymi i nie tylko”.

Wzmianka o przyszłym tygodniu wydaje się sugerować, że właśnie wtedy dostaniemy pierwszy teaser Call of Duty: Modern Warfare 3. Jeśli mamy obstawiać, będzie to zapewne potwierdzenie oficjalnej prezentacji na 17 sierpnia, co ujawnił już „Alaix”.

Jak widać, nowa odsłona serii nie została jeszcze potwierdzona, a ma coraz mniej tajemnic. Poznaliśmy nawet listę broni, które przeniesiemy do „trójki” z ubiegłorocznego Modern Warfare 2. To między innymi Bushmaster ACR, Heckler & Koch SL8, Glock 21, Uzi Pro i tak dalej.

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami.

O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze