Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Bijatyka Injustice 2 zadebiutuje 16 maja w Stanach Zjednoczonych

Na PS4 i Xbox One.

Dyrektor kreatywny studia NetherRealm - Ed Boon - ujawnił dokładną datę premiery bijatyki Injustice 2. W Stanach Zjednoczonych tytuł ukaże się 16 maja na konsolach PlayStation 4 i Xbox One.

Deweloper podał informację za pośrednictwem Twittera, publikując wpis z grafiką, która przedstawia wspomniany wyżej termin debiutu.

Nie wiadomo, kiedy produkcja trafi do Europy. Niewykluczone jednak, że na Starym Kontynencie zostanie wydana kilka dni później - najprawdopodobniej 19 maja.

Na razie nie ujawniono też szczegółów na temat ewentualnych bonusów przeznaczonych dla osób, które zdecydują się zamówić bijatykę przed premierą.

Podobnie jak w pierwszej części, w grze pokierujemy herosami i złoczyńcami znanymi z komiksów firmy DC. Wśród dostępnych postaci nie zabraknie więc między innymi Batmana, Supermana, Flasha i Harley Quinn.

Pojawią się jednak także wojownicy, którzy nie znaleźli się w poprzedniej odsłonie, w tym Supergirl, Deadshot, goryl Grodd oraz Black Manta. W sumie ujawniono na razie 11 bohaterów.

Opublikowana przez Eda Boona grafika z datą premiery

Warto zaznaczyć, że w trakcie zabawy poszczególnych protagonistów będzie można wzmacniać. Do modyfikowania i ulepszania postaci posłuży sprzęt odblokowywany podczas rozgrywki. Wyposażenie zmieni nie tylko wygląd, ale wpłynie też na styl walki.

Twórcy przygotowują również tryb fabularny. Opowieść skoncentruje się na Batmanie, który będzie próbował powstrzymać zwolenników Supermana przed przywróceniem reżimu Człowieka ze Stali. Ważną rolę w historii odegra Supergirl.

O autorze

Awatar Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Editor

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Komentarze