Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Bethesda zatrudnia twórców ambitnego moda Fallout: London

Firma dostrzega zdolności fanów.

Fallout: London to ambitny mod do Fallouta 4 o rozmiarach dużego DLC. Projekt zwraca uwagę nie tylko fanów, ale również twórców serii - ci zatrudnili bowiem kolejną osobę zaangażowaną w fanowski dodatek.

Zespół odpowiedzialny za modyfikację wydał oświadczenie, w którym ogłosił, że grupę opuszcza Ryan Johnson, główny doradca do spraw technicznych. Autor przejdzie do Bethesdy, gdzie będzie pełnił funkcję projektanta poziomów.

Ekipa zapewnia, że odejście dewelopera nie wpłynie na dalszy rozwój Fallout: London. Dokończył wszystkie swoje dotychczasowe zadania, a wiedzę techniczną spisał w dokumentacji, by prace mogły być kontynuowane bez przeszkód.

To nie wszystko, bo główny projektant moda - Dean Carter - otrzymał propozycję zatrudnienia w brytyjskim oddziale Bethesdy, gdzie zajmowałby się Fallout 76. Odmówił jednak, by móc ukończyć produkcję powstającej od kilku lat modyfikacji.

Deweloperzy są kolejnymi, którymi zainteresował się właściciel marki Fallout - w sierpniu do firmy dołączyła główna scenarzystka London, Stephanie Zachariadis. Według obecnych planów, projekt z akcją w postapokaliptycznej Wielkiej Brytanii ukaże się w 2023 roku.

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

W tym artykule

Fallout 4

PS4, Xbox One, PC

Powiązane tematy
O autorze
Awatar Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Editor

Tytan pracy. Wybitny profesjonalista. Piotr Bicki w latach 2016-2022 był dziennikarzem Eurogamera i jednym z najbardziej doświadczonych autorów w redakcji. Zmarł tragicznie 31 lipca 2022 roku.

Komentarze