Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Beta Destiny 2 na PC - jak pobrać, najważniejsze informacje

Aktywacja, Battle.net, zawartość.

Destiny 2 debiutuje 6 września na konsolach, a 24 października na PC. Testy wersji PS4 i Xbox One odbyły się w lipcu, natomiast w dniach 28-31 sierpnia trwa beta na PC.

Otwarta beta na PC - dla wszystkich - dostępna jest od 29 sierpnia. Pobieranie będzie możliwe najpóźniej od godziny 19:00.

Na początek przypomnijmy, jakie podzespoły pozwolą na przyjemną rozgrywkę.

Destiny 2 beta - minimalne wymagania sprzętowe

  • Procesor: Core i3-3250 lub FX-4350
  • Karta graficzna: GeForce GTX 660 (2 GB) lub Radeon HD 7850 (2 GB)
  • Pamięć RAM: 8 GB

Destiny 2 beta - rekomendowane wymagania sprzętowe

  • Procesor: Core i5-2400 lub Ryzen R5 1600X
  • Karta graficzna: GeForce GTX 970 lub Radeon R9 390
  • Pamięć RAM: 8 GB

Battle.net

Destiny 2 to pierwsza gra nieprodukowana przez studio Blizzard, a zarazem dostępna na platformie Battle.net. Strzelanka nie trafi na Steam czy inne aplikacje.

Żeby zagrać w betę, musimy pobrać i zainstalować aplikację Blizzarda. Należy wejść na oficjalną stronę Battle.net i kliknąć „Pobierz aplikację Blizzard” po prawej stronie ekranu.

Do korzystania z platformy wymagane jest posiadanie konta Battle.net, które także założymy na oficjalnej stronie.

Zobacz także: Destiny 2 - Poradnik, Solucja

Po pobraniu i instalacji aplikacji, wystarczy uruchomić program. Otworzy się okno główne, a po lewej stronie ujrzymy listę wszystkich dostępnych na platformie gier - także Destiny 2. Gdy beta będzie dostępna do pobrania, niebieski przycisk podświetli się z napisem „Instaluj”. Otwarta beta powinna być dostępna od godziny 19:00 w dniu 29 sierpnia.


Klucze i kody

Jeżeli złożyliśmy zamówienie przedpremierowe na Destiny 2 na PC lub uzyskaliśmy kod z innego źródła, możemy zrealizować go:

W obydwu przypadkach należy postępować zgodnie z instrukcjami wyświetlanymi na stronie. W przypadku strony Bungie mamy od razu okazję na połączenie swojego konta Battle.net z kontem Bungie, o ile w przeszłości graliśmy w pierwszą część Destiny i stworzyliśmy takie konto.

Aktywacja klucza pozwala grać w betę Destiny 2 na PC od godziny 19:00 w dniu 28 sierpnia i nie oferuje żadnych dodatkowych bonusów czy korzyści.


Zawartość, tryby

Beta Destiny 2 na komputerach oferuje identyczną zawartość, co wersja testowa na PS4 i Xbox One. Otrzymujemy więc trzy elementy rozgrywki do sprawdzenia.

Uczestnicy mogą ukończyć pierwszą misję fabularną i bronić Wieży przed ofensywą agresywnych wojsk Kombinatu. To liniowe zadanie pełne efektownych scen i stosunkowo krótkie.

Drugi element to misja typu Strike - Odwrócona Iglica. To grupowe zadanie dla trzech graczy, którzy przemierzając sporą lokację muszą pokonywać kolejne grupy wrogów, by na końcu zmierzyć się z potężnym bossem.

Wreszcie, otrzymujemy też dwa tryby rywalizacji PvP. W Kontroli zajmujemy się przejmowaniem oznaczonych na mapie obszarów, natomiast w Odliczaniu - trybie bez odradzania - bronimy celów lub staramy się podłożyć pod nie ładunki wybuchowe.

Komentarze