Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Baldur's Gate 3 - Halsin: jak przyłączyć, romans

Jak doprowadzić do zbliżenia z Halsinem.

Halsin, półelfi druid, nie jest jednym z głównych towarzyszy w BG3. Mimo to nadal możesz nawiązać z nim głębszą relację. Na tej stronie dowiesz się jak przyłączyć go do drużyny oraz zainicjować romans.


Na tej stronie:


Halsin - jak dołączyć do drużyny

By dołączyć Halsina do drużyny musisz najpierw wyzwolić go z więzienia goblinów. Możesz zgodzić się na współpracę z nim poza więzieniem, lecz jest to opcjonalna decyzja, która nie wpływa na to, czy zostanie ostatecznie twoim pełnoprawnym kompanem.

Druga sprawa to ocalenie gaju. Pozbycie się goblińskich dowódców wraz z Halsinem nie powinno być dla ciebie trudne. Po zakończeniu spraw w Gaju druidów otrzymasz od niego propozycję wspólnej podróży - nie będzie on początkowo grywalną postacią, a jedynie ujrzysz go w swoim obozie.

By uczynić go grywalnym kompanem musisz w akcie drugim ukończyć pomyślnie zadanie Obudź Arta Cullagha. Wtedy po rozmowie w obozie otrzymasz propozycję ściślejszej współpracy i będziesz mógł wybrać go jako członka drużyny.


Halsin - jak zwiększyć aprobatę

Halsin to kolejny z prawych bohaterów. By poprawić relację z nim, trzymaj się poniższych zasad:

  • zachowuj się bohatersko - pomagaj ludziom w potrzebnie, nie oczekuj gratyfikacji
  • szanuj zwierzęta
  • wykazuj zainteresowanie naturą i aprobatę dla druidów
  • wykorzystuj okazje na dobre uczynki i wzorowe zachowanie w trakcie aktu 1 i zadań związanych z Gajem - w późniejszych etapach dość trudno zdobywać aprobatę Halsina

Halsin - jak prowadzić romans

Romans z Halsinem dostępny jest dopiero w trzecim akcie. W pierwszym rozdziale Halsin nie może jeszcze zostać członkiem twojej drużyny, ale dobre uczynki wpływają już na poprawę relacji z nim, gdy stanie się częścią załogi. Rozmawiaj z nim w obozie, gdy możesz lub gdy pojawia się wykrzyknik nad jego głową. Zwerbuj go w akcie drugim (zadanie Obudź Arta Cullagha). Dodatkowo musisz pozbyć się klątwy cienia, by móc rozpocząć romans w akcie trzecim.

W akcie trzecim - zazwyczaj po dotarciu do Dolnego miasta, chyba że aprobata Halsina jest wyjątkowo wysoka - druid spotka się z tobą w czasie odpoczynku i rozpocznie rozmowę. Porusz wątek miłosny i kochanków, by doprowadzić do nawiązania stałej relacji.

Co ciekawe - jeśli jesteś już w związku, powiedz mu o tym. W przypadku niektórych, bardziej otwartych sojuszników możliwa będzie rozmowa z nimi i poproszenie o "przepustkę" na spędzenie nocy z Halsinem. Druga ciekawostka - będziesz mógł zadecydować, czy scena seksu z Halsinem ma przebiegać w jego ludzkiej czy niedźwiedziej formie.

Spis treści: Baldur's Gate 3 - Poradnik, Solucja

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

In this article
Follow a topic and we'll email you when we write an article about it.

Baldur's Gate III

PS5, Xbox Series X/S, PC

Related topics
O autorze
Awatar Patrick Homa

Patrick Homa

Guide Writer

Specjalizuje się w poradnikach do gier. Po godzinach spędza czas na górskich spacerach, rowerze lub majsterkując.

Komentarze