Skip to main content

Assassin's Creed otrzyma grę multiplayer. W AC Invictus powrócą bohaterowie serii

Powalczymy z minotaurem.

Jakby dzisiejszych zapowiedzi Ubisoftu było mało, poznaliśmy kolejną planowaną grę z serii Assassin's Creed. Projekt nosi nazwę kodową Codename Invictus i jest produkcją wieloosobową.

O istnieniu gry dowiedzieli się nasi koledzy z brytyjskiej redakcji Eurogamera. To trzecia znana odsłona, która będzie częścią platformy Assassin's Creed Infinity - obok Codename Red i Codename Hexe.

Na prezentacji Ubisoftu, którą mogli zobaczyć wybrańcy, pokazano grafiki przedstawiające bohaterów poprzednich tytułów z cyklu Assassin's Creed, a także wrogów, m.in. minotaura z Odyssey.

Invictus to owoc współpracy twórców różnych wieloosobowych gier Ubisoftu - między innymi For Honor czy Rainbow Six Siege - oraz osób odpowiedzialnych za serię o zabójcach.

- Jest to część naszego zamiaru, aby połączyć różne gry Assassin's Creed razem w doświadczeniu multiplayer. To po części inspiracja z tego, co zrobiliśmy w przeszłości - tłumaczy Marc-Alexis Cote, który przewodzi pracą nad serią.

Aktualnie nie wiadomo, kiedy zadebiutuje Invictus, ale stanie się to z pewnością po premierze Assassin's Creed Mirage, planowanego na 2023 rok.

Zobacz także