Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Assassin's Creed Mirage - Pozłacane motyle

Likwidujemy kolejnego członka Zakonu.

Misja Pozłacane motyle w grze Assassin’s Creed Mirage wieńczy wątek fabularny w dzielnicy Karch. W tym zadaniu weźmiemy udział w aukcji pewnego artefaktu oraz dokonamy skrytobójstwa skarbniczki Ning.


Na tej stronie:


Ujawnij tożsamość skarbnika

Po odbiór misji udaj się na dach budynku ulokowanego na wschód od miejskiego bazaru. Tam czeka na ciebie Roshan ze szczegółami zadania.

Zejdź na poziom ulicy i wejdź do wnętrza bazaru. Musimy poszukać wskazówek na temat naszego przyszłego celu. Wykorzystuj do tego wzrok orła. Najpierw podsłuchaj dwie kobiety rozmawiające na piętrze o perfumach.

Kobiety postanowią zmienić miejsce. Śledź je, aż dojdą do niewielkiej komnaty. Gdy jedna z nich opuści to pomieszczenie, podejdź do tej leżącej na kanapie i wydobądź od niej cenne informacje.

Teraz poszukaj zagranicznego kupca stojącego blisko schodów przy swoim straganie. Idź za nim na górę i przyjrzyj się spinkom do włosów, które stanowią kolejną wskazówkę w śledztwie.

Pora porozmawiaj z naszym znajomym z Chin, czyli handlarzem Kongiem. Azjata poprosi nas o zdobycie porcelanowej misy.

Żeby do niej dotrzeć, musisz wyjść na zewnątrz bazaru i wejść do oznaczonego pomieszczenia. Następnie przejdź przez boczne drzwi do niewielkiego pokoiku.

Przesuń regał (1) w taki sposób, aby móc doskoczyć do drewnianej platformy (2). Tam zgarnij wazę z wybuchową cieczą (3) i rzuć ją kierunku zabarykadowanej dziury (4) w ścianie.

Teraz przesuń regał (5) ponownie, aby utorować sobie drogę do ściany, na której wisi czerwony dywan (6). Na górze łatwo odnajdziesz poszukiwaną misę. Teraz wróć z nią do Konga.


Dostań się przed oblicze skarbnika

Czas wziąć udział w wielkiej aukcji. Udaj się na plac, gdzie odbędzie się wydarzenie i usiądź na jednej z ławek. Możesz brać udział w licytacji, ale prawdopodobnie zostaniesz przelicytowany przez kupca.

Żeby dostać się do pokoju naszego celu, musimy zdobyć teraz dwa przedmioty. Pierwszym z nich jest licytowana spinka do włosów, którą możesz swobodnie wykraść z balkonu znajdującego się nad placem gdzie odbywają się aukcje.

Teraz idź do wartownika przy drzwiach prowadzących do kwatery Ning. Ten odprawi nas, gdyż nie mamy specjalnej Monety Kości Słoniowej. Poszukaj po drugiej stronie bazaru handlarki, która wyjawi nam miejsce gdzie możemy taką Monetę zdobyć.

Moneta znajduje się w jednym ze strzeżonych pomieszczeń, w bocznej komnacie bazaru. Możesz do niej zakraść się po ścianach i rusztowaniach podwieszonych pod sufitem targowiska. Moneta leży na biurku. Zabierz ją i udaj się z powrotem do wartownika. Tym razem wpuści cię do środka.

Gdy znajdziesz się w przedsionku komnaty Ning, poczekaj aż dobiegnie końca wcześniejsza audiencja i ciężkozbrojny wpuści cię do środka. Nie podchodź do niego zbyt blisko, bo sprowokujesz go do przedwczesnej walki.

Po wejściu do środka rozpocznie się przerywnik. Wkrótce będziesz miał możliwość dokonania skrytobójstwa. Po eliminacji wroga zignoruj przeciwników i uciekaj z bazaru jak najprędzej. Na koniec misji udaj się jeszcze raz do lokalnej siedziby asasynów, aby zakończyć wątek fabularny w dzielnicy Karch.

Następnie: Assassin’s Creed Mirage - Łowca

Spis treści: Assassin’s Creed Mirage - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Assassin’s Creed Mirage - Pieniądz, korupcja, herbata

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

In this article
Follow a topic and we'll email you when we write an article about it.

Assassin's Creed Mirage

PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X/S, PC

Related topics
O autorze
Awatar Damian Laszczak

Damian Laszczak

Guide Writer

Damian jest odpowiedzialny za tworzenie poradników.

Komentarze