Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Assassin's Creed Mirage - Nowy początek

Przechodzimy szkolenie dla asasynów.

Zadanie Nowy początek to drugie zadanie w Assassin’s Creed Mirage. Z grubsza polega na zwiedzaniu bieżącej siedziby szkoleniowej asasynów oraz nabywaniu przydatnych w walce umiejętności.


Na tej stronie:


Skok wiary, Fulad i skórzane paski

Po wyjściu z wody udaj się ścieżką w kierunku twierdzy. Wkrótce napotkasz Roshan, która zaprosi nas do kolejnego treningu skoków. Wykorzystaj drewnianą konstrukcję, aby rozpocząć wspinaczkę po skałach. Żeby dostać się na górę, wykorzystuj drewniane punkty zaczepienia oraz roślinność.

Będąc na górze wejdź na drewnianą belkę i oddaj próbny skok wiary do siana. Idź dalszą częścią wąwozu za asasynką. Na końcu drogi otrzymasz polecenie odnalezienia mężczyzny o imieniu Fulad. O dokładnym miejscu jego pobytu dowiesz się od stojącego niedaleko Tabida.

Teraz idź w górę do Fulada, który urzęduje przy swoim stanowisku. Po rozmowie skieruj się w stronę magazynu, aby odnaleźć skórzane paski. Te leżą na blacie obok kolorowych tkanin. Pojawi się krótki przerywnik filmowy.


Trening walki

Następnie przemieść się do kuźni, aby dostarczyć paski Rebece pracującej nad mieczami. W końcu otrzymasz dostęp do broni. Teraz musisz udać się z nią na plac ćwiczeń. Po drodze możesz porozmawiać z asasynem, który zaprezentuje nam skuteczną technikę rzucania nożami.

Plac ćwiczeń znajduje się na wzniesieniu. Na jego szczyt dostaniesz się wspinając się po konarze przy wodospadzie, a następnie po skałach. Na wyższym poziomie zbocza skorzystaj z powalonych drzew.

Na szczycie ponownie spotkasz Roshan. Musisz wykonywać jej polecenia, aby zaliczyć trening walki. Wykonuj polecenia widoczne na ekranie. Musisz powtórzyć dane zachowanie (np. paradę) trzy lub cztery razy, żeby przejść do kolejnego etapu. Na końcu czeka cię próbna walka w trakcie której musisz zredukować pasek nauczycielki do połowy.


Śledztwo z Nurem

Po dłuższym przerywniku rozpocznie się nocna część misji. Najpierw wyciągnij pochodnię, a potem podążaj przez obozowisko za Nurem.

Wkrótce traficie na skraj wąwozu. Zjedź za partnerem po linie prowadzącej do mniejszej dolinki. Tam znajdują się najemnicy. Poruszaj się lewą stroną zarośli. Skorzystaj z gwizdnięcia, aby przyciągnąć uwagę przeciwnika (1), a następnie ogłuszyć go wśród traw. Drugim wrogiem (2) zajmie się twój partner.

W kolejnej sytuacji postępuj analogicznie. W pewnym momencie dotrzecie na skraj polanki. Gdy Nur wejdzie na skałę po prawej, ty wybierz tę po drugiej stronie ścieżki. Ogłusz wartownika zeskakując, a pozostałych najemników załatw w walce na miecze. Po starciu nastąpi koniec misji.

Następnie: Assassin’s Creed Mirage - Ucieczka

Spis treści: Assassin’s Creed Mirage - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Assassin’s Creed Mirage - Największy złodziej Anbaru

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

In this article
Follow a topic and we'll email you when we write an article about it.

Assassin's Creed Mirage

PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X/S, PC

Related topics
O autorze
Awatar Damian Laszczak

Damian Laszczak

Guide Writer

Damian jest odpowiedzialny za tworzenie poradników.

Komentarze