Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Assassin's Creed Mirage - leczenie: jak się leczyć

Jak uzupełniać zdrowie.

Assassin's Creed Mirage jest zaskakująco trudną grą z serii, w której nietrudno jest polec w trakcie walki, szczególnie w początkowych etapach gry. Basim nie jest zbyt wytrzymały, więc leczenie postaci jest kluczowe.

Podstawowym sposobem leczenia jest używanie mikstury leczącej. Aby z niej skorzystać, naciśnij strzałkę w dół na kontrolerze. Liczbę pozostałych mikstur (1) widzisz obok paska życia. Domyślnie możesz mieć max 2 eliksiry, ale wykupując umiejętność Kieszeń na eliksiry, zwiększysz tę liczbę do 3.

  • Warto zadbać, aby Basim miał możliwie zawsze maksymalną liczbę mikstur.
  • Podczas picia mikstury Basim przez krótką chwilę jest bezbronny - nie może parować ani robić uników. Z tego względu w trakcie walki warto oddalić się nieco od przeciwników przed zażyciem eliksiru. Alternatywnie można liczyć, że Basim akurat nie otrzyma ciosu, ale często kończy się to dla niego źle.

Miksturę leczącą uzupełnia się u dowolnego kupca. Jej cena jest bardzo niska, szczególnie po obniżeniu cen w sklepach o 30% za pomocą sztonów kupieckich.

Drugą metodą leczenia jest jedzenie owoców z krzaków lub jedzenie dań z garnków. Jeśli widzisz białe kropki (2) na krzakach lub garnkach, to znaczy, że możesz z nich coś zjeść i uzupełnić nieco zdrowia.

Tę drugą metodę traktuj oczywiście bardziej jako ciekawostkę lub osteteczność - nie jest zbyt wydajna, a miekstury leczące są bardzo tanie, więc jedyna niedogodność wynika z tego, że co jakiś czas trzeba odwiedzać kupca.

Spis treści: Assassin's Creed Mirage - Poradnik, Solucja

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

In this article
Follow a topic and we'll email you when we write an article about it.

Assassin's Creed Mirage

PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X/S, PC

Related topics
O autorze
Awatar Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

Deputy Editor

Przemek jest z-cą redaktora naczelnego, nadzoruje dział informacyjny oraz wspomaga kierowanie działem poradników.

Komentarze