Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Ascent - Operacja wyzwolenia: brygadzista, obóz pracy

Wyzwolenie karlan w Wrakowisku.

Operacja wyzwolenia to zadanie poboczne w The Ascent, którego możesz podjąć się w okolicach 10 poziomu, jednak posiada ono aż 25 poziom rekomendowany i właśnie na takim zalecamy się za nie brać. W ramach tej aktywności musisz dostać się na Wrakowisko i oswobodzić niewolników z tamtejszego obozu pracy.


Na tej stronie:


Operacja wyzwolenia - jak odblokować zadanie

Zadanie to rozpoczniesz w trakcie przemierzania lokacji Nitrotrak. Natrafisz tam na budynek EightCo (1). Wbiegnij do środka i porozmawiaj z siedzącym za biurkiem Lockesleyem (2) by dodać zadanie do dziennika i otrzymać kolejny cel.


Udaj się na Wrakowisko, znajdź obóz pracy

Teraz musisz skierować się na Wrakowisko. Jeśli jeszcze tam nie byłeś, wpierw musisz ukończyć misję Plug & Play, w trakcie której odblokowujesz dostęp do tej dzielnicy. Gdy już się tam znajdziesz podążaj za wskaźnikiem misji - aktywujesz go za pomocą klawisza O (d-pad w górę). Trafisz tam na schody prowadzące do góry (3). Wbiegnij po nich, a następnie wejdź przez przejście do środka. Jest ono dobrze ukryte z uwagi na kiepską pracę kamery - przebiegnij po prostu przez ścianę (4).

Zejdź na niższy poziom i porozmawiaj z brygadzistą (5). Przygotuj się na walkę, która nastąpi po krótkiej wymianie zdań. Mimo tego, że sam brygadzista posiada aż 30 poziom, walka z nim i jego sługusami jest banalnie prosta i zakończy się po kilku sekundach.

Gdy rozprawisz się ze wszystkimi przeciwnikami wróć do Lockesleya w lokacji Nitrotrak i zdaj mu raport. Po krótkiej rozmowie zadanie to zostanie zakończone, a ty otrzymasz 40,000 punktów doświadczenia i broń Rozczłonkowywacz.

Poprzednio: Ascent - Wyśpisz się po śmierci: Voit, włamanie

Spis treści: Ascent - poradnik i najlepsze porady

O autorze
Awatar Jakub Bugielski

Jakub Bugielski

Guide Writer

Komentarze