Games with Gold: grudzień 2020 - pełna oferta

The Raven Remastered, Saints Row: Gat out of Hell i inne.

Microsoft przedstawił ofertę Games with Gold na grudzień 2020. Wśród gier, które bez dodatkowych opłat pobiorą abonenci Xbox Live Gold na konsolach Xbox, są The Raven Remastered i Saints Row: Gat out of Hell.

Pierwszą ze wspomnianych pozycji posiadacze Xbox One ściągną przez cały następny miesiąc. Projekt to odświeżona wersja przygodówki z 2013 roku - gracze kierują trójką bohaterów, którzy starają się rozwikłać zagadkę kradzieży cennego rubinu.

saints_row_gat_out_of_hell_gold
W grudniu abonenci Xbox Live Gold zdobędą Saints Row: Gat out of Hell

Właściciele X360 w dniach 1-15 grudnia uzyskają zaś dostęp do Saints Row: Gat out of Hell, czyli samodzielnego rozszerzenia do czwartej części serii. Wcielamy się w tytułowego Johnny'ego Gata, który w piekle musi zmierzyć się z samym Szatanem.

Games with Gold - pełna oferta na grudzień 2020

  • The Raven Remastered (Xbox One, Xbox Series X/S) - 1-31 grudnia
  • Bleed 2 (Xbox One, Xbox Series X/S) - 16 grudnia-15 stycznia
  • Saints Row: Gat out of Hell (Xbox 360, Xbox One, Xbox Series X/S) - 1-15 grudnia
  • Stacking (Xbox 360, Xbox One, Xbox Series X/S) - 16-31 grudnia

Dzięki opcji wstecznej kompatybilności, tytuły z Xboksa 360 uruchomimy na Xbox One, a wszystkie wymienione gry zadziałają również na Xbox Series X/S.

Aby skorzystać z oferty, należy posiadać aktywny abonament Xbox Live Gold. By pobrać grę, wystarczy odszukać ją w sklepie Xbox Games z poziomu konsoli (należy być zalogowanym na konto z wykupioną subskrypcją Gold), a następnie potwierdzić „zakup” i ściągnąć produkcję.

Czasami w naszych materiałach umieszczamy linki do ofert sklepów internetowych. Jeśli klikniesz i ewentualnie dokonasz zakupu, możemy otrzymać niewielką prowizję od transakcji.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami