Warframe - handel i rynek

Kupowanie i sprzedawanie przedmiotów.

Handel to ważna część gry w Warframe. Często zamiast mozolnego poszukiwania zasobów gracze po prostu kupują je od innych. Zacznijmy jednak o dwóch metod na kupowanie.

Pierwsza, prosta metoda to korzystanie z Rynku. Jest to nic innego, jak sklep w grze. Rynek włączamy z poziomu menu głównego lub podchodząc do konsoli na prawo od mostka w statku.

W Rynku możemy przeglądać różne kategorie przedmiotów. Kupimy tutaj między innymi paczki z losowymi Reliktami, różne rodzaje broni, wzmocnienia do punktów doświadczenia czy też ważne komponenty do craftingu.

rynek

Druga i powszechna metoda nabywania czy sprzedawania przedmiotów to handel między graczami. Co ważne, by handlować w ten sposób, musisz mieć co najmniej Rangę Mistrzowską 2 (zwiększa się ona w miarę jak rozwijamy nasze wyposażenie).

Kliknij w okienku czatu ikonę strzałek układających się w prostokąt (1), bo to właśnie ikona czatu handlowego. To na nim możesz opisywać swoje oferty lub pisać, że szukasz konkretnych przedmiotów.

handel

Warto zapoznać się z używanymi często skrótami na czacie handlowym:

  • WTB - chcę kupić
  • WTS - chcę sprzedać
  • PC - chcę sprawdzić cenę
  • P - skrót waluty Platynowej

Gdy znajdziesz partnera handlowego, jeden z was musi zaprosić drugiego do klanowego Dojo (to jeden z powodów dla których warto być w klanie). Tam należy podejśc do punktu handlowego Trading Post, co uruchomi ekran z dwoma polami - w każdym polu każdy uczestnik transakcji wykłada to, co chce wymienić.

Warto też zaglądać na zewnętrzną stronę Warframe.Market. Można tam w wygodny sposób szukać przedmiotów, a potem kopiować tekst bezpośrednio do wpisania na handlowym czacie.

Następnie: Warframe - rozwój, rangi mistrzowskie

Spis treści: Warframe - poradnik i najlepsze porady

Poprzednio: Warframe - tworzenie przedmiotów, Warsztat

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami