Death Stranding - zlecenie 58 i 59: leki przeciwchiralne i bomba, ocieplacz i maska tlenowa

Odwiedzamy nowe obozy.

Po zakończeniu zleceń nr 55 i 56, przeskakujemy od razu do 58 i 58, w ramach których odwiedzimy geologa i paleontologa. Przebywając w laboratorium Heartmana możemy podjąć od razu dwa zadania, jednak pamiętaj, że masa obu ładunków wynosi łącznie 100 kilogramów.

Przed wyruszeniem w drogę warto użyć ocieplacza - to urządzenie montowane na ramieniu lub biodrze, aktywowane automatycznie w mroźnych warunkach. Dzięki temu ogranicza się spadek kondycji, a także zwiększa tempo jego regeneracji. Pamiętaj jednak, że ocieplacz pobiera energię z kombinezonu.

Wracając jednak do samego ładunku - objętościowo zajmuje sporo miejsca, nie zabieraj więc ze sobą niczego niepotrzebnego. O ile osiem pojemników z lekami przeciwchiralnymi możesz umieścić na aerobagażniku, tak bombę zdecydowanie lepiej jest trzymać na plecach.

Pamiętaj, że podczas używania tyrolek i drabin, a także lin, nie możesz przewozić ładunku na aerobagażniku. Możesz to jednak zrobić na raty, przykładowo z tyrolką:

  • umieść wszystkie swoje przedmioty na plecach, nawet jeśli bohater będzie przeciążony
  • skorzystaj z tyrolki, a na jej drugim końcu umieść ładunek z powrotem na aerobagażniku
  • jeśli nie mogłeś zabrać ze sobą wszystkiego, nadmiar towaru zostaw na ziemi przy tyrolce
  • wróć po pozostały ładunek do poprzedniego punktu i powtórz czynność.
144

Jest przy tym co prawda nieco kombinowania, ale to najlepszy sposób na pełne wykorzystanie infrastruktury. W ten sposób dotrzesz do miejsca, gdzie przebywa geolog (1).

Po drodze możesz spotkać wynurzonych. Jeśli chcesz spróbować ominąć zagrożenie, możesz podążać szczytami górskimi, jednak przy tej wadze ładunku będzie to nieco żmudne. Gdy dostarczysz leki, geolog dołączy do sieci chiralnej.

Zlecenie nr 59: dostawa bomby z antymaterią

Kontynuujemy górskie wędrówki, tym razem zmierzając z bombą na plecach w kierunku paleontologa (2).

145

Droga prowadzi przez dość strome skały, jednak nie powinny być w żadnym wypadku zaskakujące. Śnieżyca również osłabnie i nie powinieneś się natknąć na wynurzonych. Jeśli dopisze ci szczęście, może któryś z innych graczy postawił już tu tyrolkę, więc jeśli masz przy sobie asembler na drugim poziomie, skorzystaj z niego, aby postawić własną tyrolkę i skrócić podróż.

Po dotarciu na miejsce, gdzie w końcu zniknie pokrywa śnieżna, zrealizuj dostawę, aby kolejna postać dołączyła do sieci chiralnej. W nagrodę otrzymasz też maskę tlenową, którą użyjesz w kolejnej misji, aktywowanej w tym samym miejscu.

Następnie: Death Stranding - zlecenie 60: amonity, odzyskanie i dostawa

Spis treści: Death Stranding - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Death Stranding - zlecenie 55 i 56: dostawa zwłok do Heartmana i zimowe ubrania

Reklama

Powiązane materiały

Na stronie

The Last of Us 2 - Poradnik, Solucja

Kompletny przewodnik: opis przejścia, misje, sekrety i mechanika gry.

RekomendacjaThe Last of Us 2 - Recenzja

Świat się zmienia, ludzie nigdy.

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami