Spider-Man - Szokujący powrót; Maska; Pamiętny dzień; Projekt Harry'ego

Misja główna: gonimy Shockera.

W ramach poprzedniej misji, Nie dotykać eksponatów, mieliśmy okazję wcielić się przez chwilę w MJ. Na dobre jednak wracamy w kostium Spider-Mana i od razu otrzymujemy informację o Hermanie Schultzu, znanym także jako Shocker.

Udajemy się zatem we wskazane żółtym znacznikiem misji miejsce, a dokładnie do Chinatown. Tuż po dotarciu na miejsce uruchomi się scenka przerywnikowa, po której Shocker rozpocznie ucieczkę. Ruszaj więc w pościg, korzystając oczywiście z sieci.

Śledź Shockera do momentu, aż na ekranie pojawi się informacja o aktywowaniu mocy kostiumu (1). Kontynuuj pościg za przeciwnikiem, aż zauważysz nad nim ikonę trójkąta (2). Wówczas naciśnij ten przycisk na padzie.

110

Wówczas uruchomi się bardzo szybki przerywnik filmowy, po którym Shocker ponownie będzie uciekać. W tym momencie nic się nie zmieniło - kontynuujemy gonitwę, utrzymując się cały czas w górze, a później także stosując uniki (za pomocą kółka na padzie).

Uniki wykonuj wówczas, gdy wokół postaci zauważysz białe znaczniki. Gdy nad Shockerem pojawiać się będą kolejne symbole, wciskaj je na padzie. Tym samym złapiesz uciekiniera w sieć, chociaż - jak się później okaże - tylko tymczasowo. Na razie jednak to koniec zadania, a my udajemy się po kolejną misję.

Misja: Maska

Tym razem udajemy się do F.E.A.S.T. Po dotarciu do żółtego znacznika misji uruchomi się krótka scenka, po której znajdziesz się w środku budynku, oczywiście już bez przebrania. Musisz udać się do gabinetu pana Li. Aby to zrobić, przejdź na sam koniec budynku, gdzie znajduje się klatka schodowa.

Wejdź na górne piętro i przejdź przez drzwi, obok których znajduje się napis „Director”. Po rozmowie, podczas której zaprezentujesz zdobytą wcześniej maskę, wyjdziesz na zewnątrz. Kończąc rozmowę telefoniczną wyjdź na zewnątrz, a misja dobiegnie końca. Kolejne zadanie główne odblokuje się po kilku chwilach, więc możesz zająć się w tym momencie aktywnościami pobocznymi.

Misja: Pamiętny dzień i Projekt Harry'ego

Kolejna misja, czyli Pamiętny dzień, polega tylko i wyłącznie na dotarciu do laboratorium. Po zakończonej scence przerywnikowej zakończy się. Podobnie ma się sprawa z zadaniem Projekt Harry'ego. Tutaj sytuacja wygląda jednak nieco inaczej - realizując misję odblokujesz nową aktywność poboczną w mieście - Stacje badawcze. Więcej o nich przeczytasz na innych stronach naszego poradnika.

Reklama

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami