Minecraft: Story Mode trafi na Wii U już 21 stycznia

Na razie tylko pierwszy epizod.

Przedstawiciele studia Telltale poinformowali, że gra przygodowa Minecraft: Story Mode trafi na Wii U. Pierwszy odcinek zadebiutuje na konsoli Nintendo 21 stycznia.

Daty publikacji kolejnych epizodów nie są jeszcze znane. Na innych platformach dostępne są już w sumie cztery rozdziały nowej produkcji Telltale Games.

Minecraft: Story Mode opowiada historię grupy przyjaciół, poszukujących legendarnego Zakonu Kamienia, który jako jedyny może uratować świat z klocków przed zagładą.

„Chociaż przygoda w kanciastym świecie jest nawet przyjemna, to niczym nie zaskakuje. Gra najbardziej spodoba się tym, którzy wiedzą co nieco o Minecrafcie” - pisaliśmy w naszej recenzji pierwszego odcinka.

Deweloperzy z Telltale pracują obecnie nad kilkoma projektami. W przyszłym roku zadebiutuje między innymi The Walking Dead: Michonne oraz gra przygodowa opowiadająca o Batmanie.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

O autorze

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami