Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Siódmy odcinek Minecraft: Story Mode ukaże się 26 lipca

Walka z AI.

Przygodówka Minecraft: Story Mode otrzyma w przyszłym tygodniu kolejny, siódmy już odcinek. Epizod zatytułowany „Access Denied” ukaże się 26 lipca.

Platformy docelowe to PC (Windows, Mac), PlayStation 3, PS4, X360, Xbox One, iOS oraz Androidzie.

Początkowo Minecraft: Story Mode miał składać się z pięciu epizodów. Studio Telltale Games podjęło jednak decyzję o wydaniu trzech kolejnych odcinków w ramach dodatkowej przepustki, wycenionej na około 60 zł. Części można też kupować osobno.

Access Denied to dalsze skakanie przez portale w poszukiwaniu domu. Tym razem Jesse i przyjaciele trafią do świata opanowanego przez maszynę o nazwie PAMA, kontrolującą wszystkich mieszkańców. Musimy uciec, a następnie pomóc w oswobodzeniu tubylców.

„Chociaż przygoda w kanciastym świecie jest nawet przyjemna, to niczym nie zaskakuje. Gra najbardziej spodoba się tym, którzy wiedzą co nieco o Minecrafcie” - napisał Mateusz w recenzji pierwszego odcinka Minecraft: Story Mode.

O autorze

Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Komentarze