Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Apotheosis to mod do Skyrima o wielkości DLC - z akcją w Oblivionie

Z nowymi misjami i przeciwnikami.

Apotheosis to rozwijany przez grupę fanów mod do Skyrima o wielkości przypominającej klasyczne rozszerzenie DLC. Projekt wprowadzi szereg nowych misji i przeciwników.

Modyfikacja przedstawi „mroczną i epicką opowieść” w zróżnicowanych lokacjach. Akcję osadzono w 16 królestwach Oblivionu, czyli regionu znanego z czwartej części The Elder Scrolls, a także w Dreamsleeve - miejscu określanym jako „ojczyzna zapomnianych zmarłych”.

Gracze wcielą się w śmiałka, który po wielu latach wybudza się ze snu. Celem bohatera jest zdobycie wszystkich części potężnego artefaktu Heart of Lorkhan, przy czym zadania będzie można zrealizować w dowolnej kolejności.

Przygoda rozpocznie się we wspomnianym Dreamsleeve, który spełni funkcję huba, a więc centralnej lokacji moda. Na terenie planszy spotkamy zagubione dusze, z którymi wejdziemy w interakcje, by pohandlować lub przyjąć zlecenia.

Twórcy obiecują, że nie zabraknie zupełnie nowych bossów do pokonania - walka z każdym przeciwnikiem oprze się na mechanizmach, które sprawia graczom wyzwanie. Do tego kolejne bronie, zaklęcia, wyposażenia i artefakty do zgromadzenia.

Apotheosis ukaże się w 2020 roku. Modyfikacja początkowo pojawi się na PC, ale można wykluczyć, że w przyszłości trafi też na PS4 i Xbox One.

Źródło: ModDB

O autorze

Awatar Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Editor

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Komentarze