Skip to main content
Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Aktor grający Johna Marstona chciałby powrócić w remasterze Red Dead Redemption

Wspomina też o „pogrzebie” Red Dead Online.

Rob Wiethoff użyczył swojego głosu postaci Johna Marstona w obu częściach Red Dead Redemption. Aktor udzielił niedawno wywiadu kanałowi Dan Allen Gaming na YouTube, gdzie opowiadał m.in. o swoim życiu, pracy z Rockstar i planach na przyszłość.

Zapytany, czy wie cokolwiek na temat remastera RDR, odparł:

- Chciałbym, żeby to się stało. Chciałbym mieć możliwość ponownej współpracy [z Rockstar Games - dop. red.], czy to przy remasterze, czy przy czymś zupełnie innym, nie wiem. Nie ma wystarczających słów, by nachwalić Rockstar. Jeśli to zrobią, świetnie, to byłoby niesamowite.

W rozmowie pojawił się też wątek „pogrzebu” jaki fani wyprawili niedawno Red Dead Online, które zepchnięte zostało na margines przez skupienie się studia na produkcji GTA 6.

- Chciałbym, aby każdy miał to, czego chce, ale myślę, że trzeba spojrzeć na to z innej perspektywy - tłumaczy Wiethoff. - Cokolwiek teraz robi Rockstar, robi coś ogromnego, w czym też się zakochasz [mowa o GTA 6 - przyp. red.].

Rozmowa z Robem Wiethoffem trwała około dwie godziny. Pojawiło się wiele ciekawostek, jak ta, że chętnie zobaczyłby kogoś innego w roli Marstona. Aktor odpowiadał też na pytania widzów, a nawet zaśpiewał głosem Johna Marstona „sto lat” jednej z fanek.

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

W tym artykule

Red Dead Redemption

PS4, PS3, Xbox 360, Nintendo Switch

Red Dead Redemption 2

PS4, Xbox One, PC

Powiązane tematy
O autorze
Awatar Marek Makuła

Marek Makuła

News & Content Writer

Marek to miłośnik modów, kawy i jezior. Jego serce bije w 32 bitach. Lubi grać bez minimapy i wspierać fanowskie projekty.
Komentarze