Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Activision pracuje nad remasterami kilku starszych gier. Modern Warfare 2?

Z premierą w 2020 roku.

Przedstawiciele Activision ogłosili, że trwają prace nad remasterami i „reinterpretacjami” kilku starszych gier wydawcy.

Informację przekazał dyrektor finansowy firmy - Dennis Durkin - podczas spotkania z inwestorami, związanego z publikacją najnowszego raportu finansowego. Produkcje ukażą się na rynku jeszcze w 2020 roku.

Niewykluczone, że w planach są projekty w stylu Crash Bandicoot N. Sane Trilogy

Nie jest to jasne, ale wzmianka o „reinterpretacji” sugeruje, że nowe wersje klasyków zaoferują nie tylko grafikę w wyższej rozdzielczości - być może w planach są też projekty w stylu Crash Bandicoot N. Sane Trilogy, a więc z oprawą wizualną stworzoną od podstaw.

Na razie nie wiadomo, jakie dokładnie gry otrzymają remastery. Durkin zapewnił jednak, że konkretne szczegóły na temat poszczególnych tytułów firma Activision ujawni bliżej debiutu danej pozycji.

Być może otrzymamy remaster Call of Duty: Modern Warfare 2

Niewykluczone, że w przygotowaniu jest między innymi odświeżona wersja Call of Duty: Modern Warfare 2. To o tyle możliwe, że remaster strzelanki z 2009 roku wielokrotnie pojawiał się w bazach PEGI i innych agencji przyznających klasyfikacje wiekowe grom.

Istnieje także możliwość, że trwają prace nad nowym wydaniem produkcji sygnowanych nazwiskiem Tony'ego Hawka - nieoficjalne informacje sprzed kilku miesięcy wskazywały, że powstają remake'i pierwszej i drugiej części Pro Skater.

Źródło: VG247

Następnie: Ubisoft wielokrotnie restartował prace nad pirackim Skull & Bones - twierdzi Jason Schreier

O autorze

Awatar Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Editor

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Komentarze

More News

Najnowsze artykuły